GameGaraj 650W 80+ Bronz PSU güvenilir midir?

krunkertalha

Centipat
Ben GameGaraj'dan sistem almayı düşünüyorum fakat PSU'dan dolayı elim nedense gitmiyor.

Sizce PSU'suna güvenmeli miyim? Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Söz konusu PSU: GameGaraj 650W 80+ Güç Kaynağı

Dosya Ekleri

• 1612281904078.png
    1612281904078.png
    70,7 KB · Görüntüleme: 169
Ben 550W olan sistemden aldım Mayıs ayında. Aldıktan 1 2 hafta sonra PSU yandı, leş gibi bir koku yayıldı odaya duman falan çıktı, hemen kapattım sistemi. Durumu bildirdim servise gönderin dediler. Gönderdim yenisini takıp 3 günde elime ulaştırdılar sağ olsunlar. Şimdi bir sorun yok. Günde 12 15 saat açık sistem bir sorun yaşamadım. Bir sorun olduğunda ilgileniyorlar yani o yönden içiniz rahat olsun.

Almak istediğiniz sistem nedir? Gamegaraj artık her sisteminde Aigo PSU kullanmıyor çünkü.
Hangi marka kullanıyor güvenilir midir?
Ben 550W olan sistemden aldım Mayıs ayında. Aldıktan 1 2 hafta sonra PSU yandı, leş gibi bir koku yayıldı odaya duman falan çıktı, hemen kapattım sistemi. Durumu bildirdim servise gönderin dediler. Gönderdim yenisini takıp 3 günde elime ulaştırdılar sağ olsunlar. Şimdi bir sorun yok. Günde 12 15 saat açık sistem bir sorun yaşamadım. Bir sorun olduğunda ilgileniyorlar yani o yönden içiniz rahat olsun.
Teşekkürler.
Lütfen görüş bildirebilir misiniz?

Hangi marka kullanıyor güvenilir midir?

Sanırım almak istediğiniz sistem Pollux 3T-10.

Bu sistemde Aigo GP650 model bir PSU var. Ortalama bir model ne çok iyi ne de çok kötü üst seviye ekran kartları ile birlikte kullanılmaması gereken modellerden ancak uzun vadede kolay kolay sorun çıkarmaz.

Ek olarak SSD olarak A400 önermem pek iyi bir model değil, SSD’yi iptal edip dışarıdan Sandisk Ultra 3D alınabilir.

Sanırım almak istediğiniz sistem Pollux 3T-10.

Bu sistemde Aigo GP650 model bir PSU var. Ortalama bir model ne çok iyi ne de çok kötü üst seviye ekran kartları ile birlikte kullanılmaması gereken modellerden ancak uzun vadede kolay kolay sorun çıkarmaz.

Ek olarak SSD olarak A400 önermem pek iyi bir model değil, SSD’yi iptal edip dışarıdan Sandisk Ultra 3D alınabilir.
Çok teşekkür ediyorum.

Söylemeyi unuttum ben psu'yu gönderdiğimde sormuştum bu yeterli gelmiyor mu o yüzden mi yandı filan diye.onlarda fabrikasyon olabilir bazen oluyor filan dediler.elinizde başka model var mı diye sormuştum var demişlerdi.sizde iletişime geçip almak istediğiniz üründeki psu'yu değiştirmelerini isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı