GameGaraj Blaster 5TN vs Lenovo Ideapad i5-10300H

Lynnfield

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu linkteki bilgisayarlardan birini alacağım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

GameGaraj'ın yetkili servisinin iyi olması önemli hocam çünkü bir donanım arızası çıkarsa ve 6 ayı geçmişse satın aldığınız itibaren, o zaman yetkili servis kalitesi önemli isterseniz GameGaraj'ın yetkili servisiyle iletişime geçin bilgi alın eğer aklınıza yattıysa GameGaraj daha avantajlı gibi duruyor 9.nesil i7 10. nesil i5'den iyi çünkü.

Birisi 1650 Ti diğeri düz 1650 ayrıca birisi 9. nesil diğeri 10. nesil çok kararsızım hangisi en iyisi?
Ben olsam i7 olanı tercih ederdim hem fiyat açısından daha uygun. Fakat siz diyorsanız ki ben oyuna daha çok önem veriyorum o zaman 1650 Ti olanı almalısınız, ama oyuna o kadar gerek yok derseniz sizin içinde i7 daha mantıklı olacaktır.
Ben olsam i7 olanı tercih ederdim hem fiyat açısından daha uygun. Fakat siz diyorsanız ki ben oyuna daha çok önem veriyorum o zaman 1650 Ti olanı almalısınız, ama oyuna o kadar gerek yok derseniz sizin içinde i7 daha mantıklı olacaktır.

Bu arada GameGaraj'dan alacak olursanız RAM'ı 16 GB yapmanızı öneririm.

Birisi 1650 Ti diğeri düz 1650 ayrıca birisi 9. nesil diğeri 10. nesil çok kararsızım hangisi en iyisi?

1650 Ti ve 1650 arasında çok bir fark yok. Yanlış hatırlamıyorsam 8 9 FPS fark vardı ama diyorsanız ki ben çok fazla AutoCAD ile falan uğraşmayacağım oyun oynayacağım o zaman 1650 Ti geleceğe yatırım olarak biraz daha iyidir. Önemli olan sizin bilgisayarı hangi amaçla kullanmak istemeniz.

Geri
Yukarı