GameGaraj Blaster 7TN 120 düşük FPS

arifyldrm099

Picopat
Arkadaşlar; şu an çok kötüyüm çünkü zar zor aldığım, o kadar çok çalıştım ki bu bilgisayarı almak için ve ailemin maddi durumu hiç iyi değil. 1 ay önce aldım. Bilgisayarın özellikleri açıklamada siz sormadan önce söyleyeyim. Bilgisayar performans modunda ve güç seçeneklerinden yüksek performans seçili her şey performans modunda Windows'um orijinal ve tüm sürücülerim güncel. Bakın, bunları siz sormadan önce diyeyim. Sorun şu.

Ben ETS 2'de i5 9300H GTX 1660 Ti'lı bir laptop ile aynı ayarlarda ayarlar maksimumda aynı her şey ve adamın videosu yeni çekilmiş o en az 180 FPS görürken ben 50 FPS'e düşüyorum. Maximum 80FPS alıyorum. Bilgisayarda ısınma sorunu çok yok, fanlar maximumda. Hatta ayarları biraz düşürdüm yine o daha çok FPS alıyor ve siz sormadan önce diyeyim. GTX 1660 Ti ile çalıştırıyorum oyunu diyeyim. CS:GO'da ise aynı ayarlar yine her şey aynı benimle aynı özelliklere sahip olan sistem Benchmark testinde ortalama 300FPS alıyor fakat ben 120 FPS alıyorum.

En yüksek ayarlar ikimizde de Bakın bu normal değil ne derseniz deyin bilmiyorum ama normal olmadığı kesin. Diğer GTX 1650'li i5 10300H'lı sistemler benden hep daha fazla FPS alıyor. 9.500 TL boşa gitmesin lütfen.

ETS 2'de RTX var mı bilmiyorum ama varsa umarım kapalıdır.

RTX yok bende.

9500 TL niye boşa gitsin? O kadar da telaşa gerek yok. Çok ısındığından olabilir. Tam derece lazım. Olmazsa garantiye yollayın, baksınlar.

En yüksek 80 dereceyi gördü işlemci oyunda.
Diğer oyunlarla da kıyaslamanız gerekli. ETS 2'de yer yer optimizasyon sıkıntıları olabiliyor.

Hep böyle ve diğer oyunlardada hep onlardan daha düşük FPS alıyorum.

@arifyldrm099 RTX var demedim, olur ya belki yanlışlıkla tüm ayarları maksimuma çekerken yanlışlıkla açmışsınızdır. Crysis 1 Remastered'da öyle bir şey yapmıştım içim gitmişti vallahi...

Ayrıca yarın GameGaraj'a canlı destekten veya Instagram'dan yazın.

@arifyldrm099 RTX var demedim, olur ya belki yanlışlıkla tüm ayarları maksimuma çekerken yanlışlıkla açmışsınızdır. Crysis 1 Remastered'da öyle bir şey yapmıştım içim gitmişti vallahi...

:D Keşke öyle bir şey olsa ama ETS 2'de RTX desteği yok diye biliyorum ve ben öyle bir seçenekde görmedim. Keşke yanlışlıkla açsam. :(

Geri
Yukarı