GameGaraj demonte sistem gönderir mi?

Eren Yeşil166

Hectopat
Yer
51. Bölge
Arkadaşlar GameGaraj'dan sistem alacağım ama demonte almak istiyorum. Destek ekibine sordum ama bir şey yazmadılar not bölümüne demonte gönderim yazsam demonte gönderirler mi? Daha önce demonte alan varsa buraya yazabilir mi?

Son düzenleme:
KS
Eren Yeşil166

Eren Yeşil166

Hectopat
Yer
51. Bölge
Not düşerseniz gönderirler diye düşünüyorum, sonuçta daha az uğraşacaklar.

Birkaç ay önce mail attığımda sadece ekran kartı demonte gönderiliyor dediler ama YouTube da geçen birkaç video izlemiştim demonte alan varmış demonte alabilen varsa lütfen bana yazsın.

Ada F

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar GameGaraj'dan sistem alacağım ama demonte almak istiyorum. Destek ekibine sordum ama bir şey yazmadılar not bölümüne demonte gönderim yazsam demonte gönderirler mi? Daha önce demonte alan varsa buraya yazabilir mi?
Sadece ekran kartı demonte olarak geliyor onu da herkes monte edebilir.

KS
Eren Yeşil166

Eren Yeşil166

Hectopat
Yer
51. Bölge
Sadece ekran kartı demonte olarak geliyor onu da herkes monte edebilir.

Fakat ben tüm parçaları demonte istiyorum piyasada kart sıkıntısı olmasa ayrı ayrı sitelerden alacağım parçaları ama hal ortada gamegaraja bağlıyım.

KS
Eren Yeşil166

Eren Yeşil166

Hectopat
Yer
51. Bölge
Hayır sistemler özelleştirme seçenekleri oluyor. O yüzden toplayamıyorlar.
Evet bende özelleştirip alacağım.
Eğer sipariş üzerine toplanıyorsa benim dediğim gibi, halihazır da mevcutsa sizin dediğiniz gibi olur.

RAM'i arttırıp anakartı yükseltip SSD almayacağım yani sistem hazır (toplanmış) olamaz. Canlı destekte yazmıyor ne yapacağım bilmiyorum nota demonte yazarım sonra sipariş iptal olur diye korkuyorum o yüzden demonte almış biri var mı diye sordum.

Son düzenleme:
Yukarı