GameGaraj ekran kartı stoğu ne zaman gelir?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Bu sistemi almak istiyordum. İşlemciyi 10600 yaptım olmuşken o şekilde olsun diye ama bir sıkıntı var. Ekran kartlarının hiçbirinde stok yok 1660 Ti stokları boş sadece 2060 var. Ben de almışken 2060 Super model olsun istiyorum. Yayın render gibi işlerde kullanacağım. Biraz saçma bilgiler oldu ama. Sizce ekran kartı stokları ne zamana gelir? Elimdeki bilgisayar 2-3 gün içerisinde satılacak. Bilgisayarsız kalmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 serisini bekleyebilirsiniz, DH ocak sonu stoklar yenilenir demişti ama fiyatlandırmadan emin olmamak lazım.

3000 serisini bekleyebilirsiniz, DH ocak sonu stoklar yenilenir demişti ama fiyatlandırmadan emin olmamak lazım.
3000 serisi kartlar kaç tl fark yaratır? Bu arada GameGaraj'dan hazır sistem olarak alacağım. Konulara bakarsanız görürsünüz. Özelleştirme kısmına gelir mi?

3000 serisi kartlar kaç TL fark yaratır? Bu arada GameGaraj'dan hazır sistem olarak alacağım. Konulara bakarsanız görürsünüz. Özelleştirme kısmına gelir mi?
Niye gelmesin ki? Para kısmında ise kahin değilim, NVIDIA'nın açıkladığı fiyattan gelseler hayat çok güzel olur ama.

Ben direkt buradan sorumu sorayım ben GameGaraj üzerinden sistem aldığım zaman 2060 için kaç TL ödüyorum bilmiyorum sadece 850 TL artıyor toplam fiyat. 3060 en düşük 3.500 dediniz yani ben 2060 değilde 3060 almak istersem ne kadar fark vereceğim? Bütçemi biraz daha zorlarsam patlayacak çünkü. 🤣 🤣 🤣 (Küçük bir not GameGaraj 3060 için şubat ayını gösterdi. Umarım önemli bir bilgidir.) 🤣 🤣

Son düzenleme:

Geri
Yukarı