GameGaraj fenix 10TN-144'ün sıcaklık değerleri fazla mı?

enes kart

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bu bilgisayar hakkında çok fazla inceleme olmadı için buraya soruyorum. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Bu laptopun sıcaklık değerleri nasıl? YouTube da izledim birkaç videodan bana yüksek gibi geldi bu sıcaklık değerleri sıkıntı yaratır mı?

Merhaba, bu bilgisayar hakkında çok fazla inceleme olmadı için buraya soruyorum. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Bu laptopun sıcaklık değerleri nasıl? YouTube da izledim birkaç videodan bana yüksek gibi geldi bu sıcaklık değerleri sıkıntı yaratır mı?

Hayır Intel işlemcinin yapısında ısınmak var. Sorun olmaz. Uzun vadede sıkıntı çıkarabilir sadece, o da çok düşük bir ihtimal.

İşlemcisi ısınıyor pek fazla yapacak bir şey yok. Güzel bir soğutucu ile kullanabilirsiniz, fiyat performans olarak yüklü bir cihaz sıcaklığı klavyede ne kadar hissettiriyor bunun cevabını arayın bence.

Arkadaşım şu ısınıyor muhabbetlerini geçin bu yeni nesil işlemcileirn hemen hemen hepsi 100 dereceye kadar garantisi var sınır var normal diyorlar zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı