GameGaraj GRJ 5B nasıldır?

Yani oyun için değil üniversite okuyan bir kuzenim var eski laptopu yere düşmüş (küçük yeğen sağ olsun ittirmiş masadan) ekranı kırılmış 4 5 senelik olduğu için yeni alalım dediler bende bunu buldum ödevler ve film için yeterli diye düşünüyorum. Sizce Among Us ve CS:GO oynatabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oynatır fakat kat kat daha üstün 940MX i7 6500U 16 GB RAM laptopu bizim forumda 3500 TL'ye satıyorlar.

Yani bu laptopa bu kadar para verilmez gibi.

Yani oyun için değil üniversite okuyan bir kuzenim var eski laptopu yere düşmüş (küçük yeğen sağ olsun ittirmiş masadan) ekranı kırılmış 4 5 senelik olduğu için yeni alalım dediler bende bunu buldum ödevler ve film için yeterli diye düşünüyorum. Sizce Among Us ve CS:GO oynatabilir mi?

CS:GO oynatmaz.

Düzenleme: Oynatıyormuş.

Cevaplar için teşekkürler laptopu alıyoruz, konu kapanabilir.

Şimdiden hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1080p akıcı değil ama 768 ve 720p de akıcı oynatır.

Şimdiden hayırlı olsun.
1080p akıcı değil ama 768 ve 720p de akıcı oynatır.
Fazla oynamaz zaten kız olduğundan mıdır nedir çok geziyor 1saatten fazla oyun oynamaz.

Peki hocam bakarız, o zaman 1hafta erteleyip biraz daha araştırıyoruz.
Bunlara bakabilirsin.
@370423 Gördüğüm kadarıyla Ryzen 5 3500U i5-1035G1'den daha performanslı

Yeni konular

Geri
Yukarı