GameGaraj Güvenilir mi?

DenizDS

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. Bugün Blaster 4TN sipariş ettim, Google'daki yorumlar, sözlükteki yorumlar ve hepsi buradaki yorumları göz önüne alarak içim ferahtı. Ancak YouTube'da bir video gördüm altındaki yorumlarda sürekli 1-2 aya kapatıp kaçarlar tarzı yorumlar gördüm, tırsmadım desem yalan olur. Fikri olan var mıdır konu hakkında

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkün değil 1-2 aya kapatıp kaçmaları. Zira arkasındaki firma 18 yıldır bu işler ile uğraşmakta.
Güvenilirdir. YouTube'daki sadece bir tane saçma yorum yüzünden istediğiniz üründen vazgeçmeyin.

Yorumlarınız için teşekkürler dostlar için ferahladı tekrardan. Zaten ağustos'ta da showroom açacaklarını öğrenince biraz daha rahatladım. Demek ki işin arkasında duracaklar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir olmasına güvenilirdir ama Monster'ın rakibi gibi bir şey anladığım kadarıyla ve çok yeniler. Şu dönemde bilgisayar alacak olan kişi f/p istiyorsa Monster alması daha iyi. GameGaraj birkaç yıl sonra falan düşünülebilir..

Tabii bu benim fikrim. Umarım kalite ve müşteri odaklı olurlar Monster'ı da geçerler..

Yeni konular

Geri
Yukarı