GameGaraj- Phantom BF-C01 alınır mı?

schwind

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Black Friday indirimleriyle GameGaraj'ın Phantom BF-C01 modeli indirime girmiş. Uzun ömürlü bir bilgisayar alıp kafamı rahatlatmak istiyorum. Bütçem 13bin. Tesadüfen bugün bahsi geçen modelinde 13bine düştüğünü gördüm. Genel anlamda birkaç saat oyun oynayıp birkaç da program için almayı planlıyorum (Adobe serisi gibi).

Bir bilgisayar toplayacak kadar bilgisayardan anlayan biri değilim. O yüzden hazır sistem olarak bu bilgisayarı düşünüyorum. Görüşlerinizle bana yardımcı olursanız sevinirim.
PHANTOM BF-C01 | Game Garaj

İŞLEMCİAMD
İŞLEMCİ SERİRyzen 7
İŞLEMCİ MODELİ3700X 3.6GHz 32MB
ANAKARTB550
EKRAN KARTINvidia
EKRAN KARTI SERİRTX3000 Seri
EKRAN KARTI MODELRTX 3070
BELLEK16GB (2X8) 3200MHz CL16
DEPOLAMA512GB NVMe M.2 SSD
GÜÇ KAYNAĞI700W 80+ Bronz

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Black Friday indirimleriyle GameGaraj'ın Phantom BF-C01 modeli indirime girmiş. Uzun ömürlü bir bilgisayar alıp kafamı rahatlatmak istiyorum. Bütçem 13bin. Tesadüfen bugün bahsi geçen modelinde 13bine düştüğünü gördüm. Genel anlamda birkaç saat oyun oynayıp birkaç da program için almayı planlıyorum (Adobe serisi gibi).

Bir bilgisayar toplayacak kadar bilgisayardan anlayan biri değilim. O yüzden hazır sistem olarak bu bilgisayarı düşünüyorum. Görüşlerinizle bana yardımcı olursanız sevinirim.
PHANTOM BF-C01 | Game Garaj

İŞLEMCİAMD
İŞLEMCİ SERİRyzen 7
İŞLEMCİ MODELİ3700X 3.6GHz 32MB
ANAKARTB550
EKRAN KARTINvidia
EKRAN KARTI SERİRTX3000 Seri
EKRAN KARTI MODELRTX 3070
BELLEK16GB (2X8) 3200MHz CL16
DEPOLAMA512GB NVMe M.2 SSD
GÜÇ KAYNAĞI700W 80+ Bronz

Alınır fiyatı gayet iyi gibi duruyor. Ancak kasanın önü çok kapalı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı