GameGaraj R5 4650G sistem nasıldır?

APU sistem için pahalı gelebilir ancak parçalara bakınca fiyat çok güzel. Mecburen taksit için vermişsiniz 500TL o kötü olmuş ancak durumunuz iyi değildir normal karşılıyorum. B550 Chipset çok iyi olmuş. Giriş seviyesi bir B550 olsa bile bu bütçeye gayet iyi.

Hocam ek olarak bilgisayar geldiğinde kesinlikle ama kesinlikle BIOS'tan X. M. P. Ayarını açın.

Ek olarak; yapmak ister misiniz bilmiyorum ama APU sistem için çok büyük bir performans artısı olur. RAM'leri 3000MHz CL15'ten 3600MHz CL14'e olmazsa 3600MHz CL16'ya hız aşırtma ile yükseltin. Çok basit bir ayar 1-1.5 dakikanızı anca alır belki %20 bir FPS artışı olur.

Hayırlı uğurlu olsun çok güzel bir sistem olmuş.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim, bilgisayar gelince uygulayacağım 🙂
Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
Kasa göremedim, almadınız mı yoksa eksik mi?
Hocam teşekkürler. Kasa geliyor diye biliyorum ama 😅

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
Kasa göremedim, almadınız mı yoksa eksik mi?
GameGaraj'ın kendi kasası.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim, bilgisayar gelince uygulayacağım 🙂
Hız aşırtmayı yapmassanız bile X.M.P.'yi kesinlikle açın açmassanız RAM'leriniz tam performansta çalışmaz bu direk oyun performansınızı etkiler. Geldiğinde 2133MHz çalışacaktır çok yüksek ihtimal.

GameGaraj'ın kendi kasası.

Hız aşırtmayı yapmassanız bile X.M.P.'yi kesinlikle açın açmassanız RAM'leriniz tam performansta çalışmaz bu direk oyun performansınızı etkiler. Geldiğinde 2133MHz çalışacaktır çok yüksek ihtimal.
Hocam bilmiyordum vallaha 😅 İyi olduğu söylediğiniz 5 saat onu araştırırdım.

Geri
Yukarı