GameGaraj slayer[2] 10XL vs Gigabyte Aorus 15p XD

Ben Pulse biliyordum. Teşekkürler düzelttiğiniz için. Eğer Crosshair ise içinde MUX Switch de vardır. Crosshair modellerde MUX var çünkü.
Gamegaraj serisi ancak ciddi kar edildiğinde seçilmeli bence. 33-34 gibi bir fiyata satılırsa anca düşünülür.

Nerden ulaşabiliriz ona

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemesini her yerde bulabilirsiniz, kendi hazırladığım içerikler vs mevcut. Özel üretim cihaz olduğu için piyasada pek videosu bulunmuyor.

Gamegaraj serisi ancak ciddi kar edildiğinde seçilmeli bence. 33-34 gibi bir fiyata satılırsa anca düşünülür.
Sanırım game garajdan tamamıyla vazgeçtim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İncelemesini her yerde bulabilirsiniz, kendi hazırladığım içerikler vs mevcut. Özel üretim cihaz olduğu için piyasada pek videosu bulunmuyor
HP omen serisinden kesinlikle uzak durma kararı almıştım ben aşırı sıkıntılı bir ürün diye biliyorum

HP omen serisinden kesinlikle uzak durma kararı almıştım ben aşırı sıkıntılı bir ürün diye biliyorum
Eski kasaları sıkıntılıydı, O kırmızı omen logolu olanlar.

10. nesil işlemcili versiyonları da ısınıyor, o da işlemci kaynaklı. Onun dışında sıkıntısı yok, isterseniz testlerine bakabilirsiniz.

aşırı sıkıntılı bir ürün diye biliyorum
Yani her gün sırtımda taşımayacak olsam asla satmayacağım bir ürün diyebilirim. Bir sıkıntısını görmedim.
Şöyle böyle sıkıntılar var derseniz yorum yapabilirim.

Benim dürüstçe söyleyeceğim cihazdaki tek sıkıntı adaptörünün ağırlığı.
Pc 2,5 kilo, adaptör 1,5 kilo.

2,5 kilo normal bir ağırlık pc için ama adaptörler normalde 500gr-700gr olur.

Son düzenleme:
Eski kasaları sıkıntılıydı, O kırmızı omen logolu olanlar.

10. nesil işlemcili versiyonları da ısınıyor, o da işlemci kaynaklı. Onun dışında sıkıntısı yok, isterseniz testlerine bakabilirsiniz.

Yani her gün sırtımda taşımayacak olsam asla satmayacağım bir ürün diyebilirim. Bir sıkıntısını görmedim.
Şöyle böyle sıkıntılar var derseniz yorum yapabilirim.
Asus rog strix çok çekti beni ama fiyatıda çok uçuk

ASUS ROG STRIX çok çekti beni ama fiyatı da çok uçuk

Yani aslında onun da alt kapağının tasarımı yüzünden hava akış sıkıntısı var.
Para verecek olsam
Bunu alırdım. Hiçbir sıkıntısı yok neredeyse, sıkıntılar da yazılımsal tarafta halloluyor 3-5 ayar ile.

ASUS ROG STRIX çok çekti beni ama fiyatı da çok uçuk

Dediğim gibi soru sorabilirsiniz çekinmeden.

Yani aslında onun da alt kapağının tasarımı yüzünden hava akış sıkıntısı var.
Para verecek olsam
Bunu alırdım. Hiçbir sıkıntısı yok neredeyse, sıkıntılar da yazılımsal tarafta halloluyor 3-5 ayar ile.

Dediğim gibi soru sorabilirsiniz çekinmeden.
Mux switch ve 15.6 olan modeli var mıdır acaba

Mux switch ve 15.6 olan modeli var mıdır acaba
Çünkü bende bilgisayar mühendisliği okuyorum sürekli sırtımda getir götür yapacağım 😂

Geri
Yukarı