GameGaraj slayer 2 10XL vs Monster Tulpar T7 v21.9

Işık sızmasını ben oyun oynarken fark ettim. Siyah ekran açıp test etmemiştim. Pc'ye aşık oldum unuttum test etmeyi. Oyuna girdiğimde ekranın kenarındaki kaplamaları soluk görünce pc'den soğudum. Yapabilirlerse kullanmaya devam ederim fakat kendimi alışmak için zorlamam. Ofis, gaming ve turbo diye üç modu var. Ofis ve gaming arasında performans çok fark ediyor fakat gaming ve turbo arasındaki farkı test etmedim.

Isınma durumu diye bir şey saçma hocam, eski genel bir algı. O şekilde gidersek 10. nesil Intel'lerde ısındığı için tum Intel'ler ısınıyor demek lazım, asıl şu an 12. nesil cihazları doğru düzgün sogutabilen cihaz yok yukte aşırı güç çekiyorlar. ROG'da sıvı metal kullanıldığı için genel olarak CPU tarafında soğutması gayet iyi hocam. | Techmind Bilişim sitede 55k ya 12900hli Scar versiyonunuda gördüm biraz dibim düştü benim de o cihaza ilginizi çekerse bakabilirsiniz:D ikisini de beğenmezseniz şansınızı slayerdan deneyin o zaman hocam.
Buradaki pclere baktım hocam. Monster'ı almadan önce bunları görmemiştim. Gerçi görseydim de pek bir şey değişmezdi çünkü Monster'da 12 ay taksit var vade farksız. Asus'lar güzel duruyor 3080'li pc taksitsiz aldığında benimkinden ucuza denk geliyor. Fakat be peşin alabilecek durumda değilim. Bir de 1 yıl garanti var. Bence bu önemli bir etken.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, GameGaraj slayer2 XL10 vs Monster T7 v21.9 arasında kararsız kaldım.
Slayer2 RAM ve SSD yükseltmesiyle 41.000 TL civarında - Monster RAM ve SSD yükseltmesiyle 47.000 TL civarında.
Siz olsanız hangisi tercih ederdiniz.
Başka bir post da yazmıştım.
Slayer 2 10XL birkaç aydır kullanıyorum.
Intel güncel driver da ekranda titreme oluyor. Servis sorunu çözemedi hepsinde aynı problem varmış.Cihazıda iade almıyorlar.

Başka bir post da yazmıştım.
Slayer 2 10XL birkaç aydır kullanıyorum.
Intel güncel driver da ekranda titreme oluyor. Servis sorunu çözemedi hepsinde aynı problem varmış.Cihazıda iade almıyorlar.
Msi driverlarını kurmayı deneyin.

Geri
Yukarı