GameGaraj slayer 7-3060 alınır mı?

AyşeB

Picopat
Daha fazla  
Ürün nasıldır? Mühendislik öğrencisi için alacağım, bu fiyata daha iyi bir öneriniz var mıdır?

@Radeon RX 5500M hocam görüşünüz nedir, 15k altına hangi bilgisayarı önerirsiniz.

Son düzenleme:
Ürün nasıldır? Mühendislik öğrencisi için alacağım, bu fiyata daha iyi bir öneriniz var mıdır?

Sistem iyi fakat pahalı gibi geldi bir ara 12.5'a çok iyi bir sistem öneriliyordu.

@Radeon RX 5500M hocam görüşünüz nedir, 15k altına hangi bilgisayarı önerirsiniz.

Hocam sadece iş çalışma vb için MacBook alabilirsiniz.

Bu bütçede çok 3060 yok bir o attığınız var bir de bu; Acer Nitro 5 AN515-45-R6DY NH.QBCEY.003 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bu iki modelde gayet iyi. i7 11800h bir tık daha önde 5800H'dan sanırım.

Bu bütçede çok 3060 yok bir o attığınız var bir de bu; Acer Nitro 5 AN515-45-R6DY NH.QBCEY.003 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bu iki modelde gayet iyi. i7 11800h bir tık daha önde 5800H'dan sanırım.
hocam game garaj almak istemiyorum aslında ya. istanbulda yaşamıyorum herhangi bir sorunda teknik servis sıkıntı çıkaracak diye tırsıyorum. onun yerine bu linklediğim monster ı almam mantıklı mı sizce? sonuçta game garajın 3060 ı da 130w değil. Bu monster bilgisayar şu an hepsiburada'da 700 lira indirimle 14221 lira
Abra A5 V18.2.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Masaüstü düşünür müsünüz?
maalesef hocam laptop gerekli

Geri
Yukarı