GameGaraj slayer 7XL-1650 laptop nasıldır?

@DarkReader hocam GameGaraj slayer ürününü almayi düşünüyorum. Fakat bu Watt degerleri çok kafami kurcalıyor. Linkteki Abra A7 V11 ile arasinda kaldim Abra'nin sanirim ekran karti Watt degeri daha yüksek ve işlemci farkı var. Slayerin da RAM, ekran karti Ti ve fiyat avantajı var. Hangisini önerirsiniz. Kafam çok karışık. Teşekkürler.

@DarkReader hocam GameGaraj slayer ürününü almayi düşünüyorum. Fakat bu Watt degerleri çok kafami kurcalıyor. Linkteki Abra A7 V11 ile arasinda kaldim Abra'nin sanirim ekran karti Watt degeri daha yüksek ve işlemci farkı var. Slayerin da RAM, ekran karti Ti ve fiyat avantajı var. Hangisini önerirsiniz. Kafam çok karışık. Teşekkürler.

Abra daha avantajlı 95W 3050 neredeyse 2060 la yarışabilecek düzeyde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çift kanal RAM var Game Garaj' da. Daha çok FPS. RAM yükseltebilecekseniz Monster olabilir. Ekranı daha iyi. İşlemci olarak da önde.

Hocam peki Monster Monster Abra A5 V18.2 Intel Core I7 11800h 8gb 500gb Ssd Rtx3050ti Freedos 15.6'' Fhd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu modeli ile A7 V11 arasinda ne fark var ikisi de tongfang kasa mi? Ben 18.2 modelini alacaktim ekran kartı Ti olmasi sebebiyle. Fakat kasa farki ve V11 daha kaliteli deniliyor. Ekran karti Ti olmamasina rağmen. Panel 17 inç hadi o fark etmez de. Hangisini onerirsiniz.

Tonfang ama 18.2'ye ısınma sorunlu diyorlar gene de ondan V11 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı