GameGaraj Slayer laptop alınır mı?

MSI kasa kullanıyorlar Clevo değil, bütçe içinde buna bakabilirsiniz ama.

MSI kasa kullanıyorlar Clevo değil, bütçe içinde buna bakabilirsiniz ama.

Ben bu modeli alıp 1 adet https://www.hepsiburada.com/crucial...g48c40s5-notebook-ram-bellek-p-HBCV00002DM57V model ram ile çift modül e geçmeyi planlıyorum 512 SSD yeter mi tam bilemedim ama yeter diye umuyorum :)

Teşekkür ederim işte 1tb SSD ve çift modül bir versiyonu olsa kafam rahat olucaktı. Şimdi garantili ürünün yükseltme için açıcam garantisi bozulur diyen var yok diyen var asusa mail attım cevap vermediler daha. 1 2 satıcıya mail attım siz yapar mısınız diye garanti dışı olmadan onlar da cevap vermedi bakalım.

Teşekkür ederim işte 1TB SSD ve çift modül bir versiyonu olsa kafam rahat olacaktı. Şimdi garantili ürünün yükseltme için açacağım garantisi bozulur diyen var yok diyen var ASUS'a mail attım cevap vermediler daha. 1 2 satıcıya mail attım siz yapar mısınız diye garanti dışı olmadan onlar da cevap vermedi bakalım.

Garanti bozulmuyor upgrade de zarar vermediğiniz sürece ASUS'da.

Garanti bozulmuyor upgrade de zarar vermediğiniz sürece ASUS'da.
1 2 video izledim nasıl yapılıyor diye de yani zarar vermem gibi duruyor ama zararı daha biraz açmaları lazım :) bakalım sordum cevapları ne olursa olsun yapıcam da yine de bilmek istedim. Bu bilgisayar kadar ile aynı güçte ve aynı kalitede (ses- ısınma - parça kalitesi) 17.3" bir şey istersem bakmam gereken model nedir? Tulpar Gamegarajlara çok güvenemiyorum çok fazla negatif yorum var. Acerların yeni nitroları güzel duruyor ama almışken ddr5 almak mantıklı geliyor. Omenler çok yukarda kalıyor var mı aklınızde model?

1 2 video izledim nasıl yapılıyor diye de yani zarar vermem gibi duruyor ama zararı daha biraz açmaları lazım :) bakalım sordum cevapları ne olursa olsun yapacağım da yine de bilmek istedim. Bu bilgisayar kadar ile aynı güçte ve aynı kalitede (ses- ısınma - parça kalitesi) 17.3" bir şey istersem bakmam gereken model nedir? Tulpar GameGaraj'lara çok güvenemiyorum çok fazla negatif yorum var. Acer'ların yeni Nitro'ları güzel duruyor ama almışken DDR5 almak mantıklı geliyor. Omen'ler çok yukarıda kalıyor var mı aklınızde model?

17,3 olunca secenekler biraz azalıyor. Aynı kalitede değil ama Tulpar 20.5 bakılabılır sadece, kotu yorumlar genelde eski modellerine ve Clevo kasalı modellerine 20.4 20.5 21.7 gibi son modelleri genel olarak beğeniliyor. Tam bütçe neydi?

17,3 olunca secenekler biraz azalıyor. Aynı kalitede değil ama Tulpar 20.5 bakılabılır sadece, kotu yorumlar genelde eski modellerine ve Clevo kasalı modellerine 20.4 20.5 21.7 gibi son modelleri genel olarak beğeniliyor. Tam bütçe neydi?

Yani çok yukarı çıkmak istemiyorum işte açıkcası 35.000₺ flan. Yanlış bilmiyorsam Tulpar 20.5 ler ddr4. 21.9 lar ddr5 ama onlar zaten rtx 3070ti lı ve fiyatları 42k civarı. Benim ki biraz acaba durumu zaten 15.6 alıp monitor bağlama 17.3 alıp taşımaktan daha mantıklı gelir hep bana ama monitor bağlıyamama gibi bir ihtimalim çıktı onun üzerine düşünmeye başladım

Arkadaşlar bu hp victus i7 12.nesil 3060 iyimidir kullanan var mı 16.1 ekran da kafama yattı biraz ilerleyen zamanlarda küçük gelirse monitör alırım

Arkadaşlar bu HP Victus i7 12.nesil 3060 iyi midir kullanan var mı 16.1 ekran da kafama yattı biraz ilerleyen zamanlarda küçük gelirse monitör alırım

100W ve MUX yok o modelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı