Gamekay MK61 vs BW-KB1

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle bu konuyla alakalı biraz fazla konu açtım sanırım. Kusura bakmayın. Bu açtığım son konu olacaktır diye umuyorum.

Başlıkta belirttiğim iki klavye arasında kaldım. İndirim kuponuyla hemen hemen aynı fiyata geliyorlar. MK61'in pudding keycaps olması büyük bir avantaj. Fakat MK61'in, elle tutulur bir incelemesi yok. Yarın bir gün kronik sorunu falan çıkarsa sıkıntı yaşamak istemiyorum.

BW-KB1 ise daha çok incelemeye sahip bilindik bir klavye. Kullananlar gayet memnun.

Aralarında başka farklar var mı? Brown Switch olarak almayı planlıyorum. Aralarından hangisini almam mantıklı olur? Bu bütçede başka önerileriniz varsa onları da atabilirsiniz. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Nedense BW-KB1'e bir türlü ısınamadım. Blitzwolf'un klavye üretmesi biraz tuhafıma gitti. Ama kullananlar memnunsa sıkıntı yoktur.

GameKay ise K87 ve K61 ile adını duyurmuş ve klavye konusunda güvendiğim bir marka. Her ne kadar MK61'in incelemesi bulunmasa da kalitelidir diye tahmin ediyorum. MK61 öneririm kısaca.

Nedense BW-KB1'e bir türlü ısınamadım. Blitzwolf'un klavye üretmesi biraz tuhafıma gitti. Ama kullananlar memnunsa sıkıntı yoktur.

GameKay ise K87 ve K61 ile adını duyurmuş ve klavye konusunda güvendiğim bir marka. Her ne kadar MK61'in incelemesi bulunmasa da kalitelidir diye tahmin ediyorum. MK61 öneririm kısaca.
GameKay'e güveniyorum fakat zamanında ASUS gibi markalar bile kronik sorunlu ürünleri piyasaya sundu. O yüzden biraz kafam karışık fakat yine de MK61 alacağım sanırım.
@[TECHNO] almıştı. Gelince incelemesini yapar galiba.
Maalesef en geç 2-3 gün içinde almam gerek. İnceleme o zaman kadar yetişirse güzel olur. Aslında forumdan bir arkadaşın eline ulaşmış fakat geri dönüş yapmadı.

@MisakiTaro hocam sizi bulmuşken sorayım. Aşağıya bıraktığım fotoğrafta gördüğünüz gibi Turkey Direct Mail'i seçtim. Karga bedava ve bir tane de indirim kuponu kullandım. Toplam 412 TL'ye geliyor. Ekstradan bir ücret ödemeyeceğim değil mi?

s.PNG

Sonunda siparişi verdim. Yardımlarınız için teşekkürler.

@hadwiger @MisakiTaro

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı