Gamekolik güvenilir mi?

Herkes bilip bilmeden yorum yapmış. Hem bilmiyorsunuz, denememişsiniz. Hem de direkt dolandırıcı damgası yapıştırıyorsunuz. iftira atıyorsunuz. Hesaplar tamamen kendi hesapları. Size güvenlik kodu vererek cihazınızda hesaba erişim sağlıyorlar. Tabii şifresini falan değiştiremiyorsunuz. Çevrimiçi olarak istediğiniz zaman güncelleyebiliyorsunuz ve oyuna girerken çevrimdışı giriyorsunuz. Zaten teslim ederken her şey net bi şekilde anlatılıyor. 40 TL'ye The Quarry aldım, oynadım, bitirdim. Bi sorun yaşamadım. Olacağını da sanmıyorum. Hala hesaba erişimim var. Memnun kaldığım için buradan belirtmek istedim.
Evet,aynen çok doğru game kolik teker teker hesap açıp oyun alıyor.Hesapta başka kişiler var,bir de gamekolik beğenmiş.Gidip rus sitesinden random hesapları alıp millete satıyorsunuz bu kadar açık ve basit.

Evet,aynen çok doğru game kolik teker teker hesap açıp oyun alıyor.Hesapta başka kişiler var,bir de gamekolik beğenmiş.Gidip rus sitesinden random hesapları alıp millete satıyorsunuz bu kadar açık ve basit.
olay zaten hesapta başkalarının olması. Yoksa nereye alıyorsun 430 TL'lik oyunu 40 TL'ye? Ama hesapta başkalarının olması bir sorun teşkil etmiyor. Bu yüzden çevrimdışı oynayabiliyorsun sadece. Hesap bilgileriyle ilgili bir değişiklik yapamıyorsun. Gamekolik de yapmıyor.

Yorum yapılmış, beğenen Game Kolik. Komiksiniz. Zaten bu yapılan durumdan beyni olan bir şeyleri çıkarır. Siz çocukları kandırmaya devam edin.

Ya nerden biliyorsun kardeşim gamekolikle bir alakam olduğunu? Bir de o kadar emin konuşuyorsun ki. Bence senin birazcık beynin olsa hemen yaftayı yapıştırmazsın bilip bilmeden. Ben de bu konuyu açan arkadaş gibi güvenli mi değil mi onu araştırıyordum. Denemeye karar verdim. Ne kaybederim ki dedim 40 TL'ye The Quarry aldım. Hatta sanal kart oluşturup aldım. Memnun kaldım sonra bu konuya geri dönüp kendi görüşümü belirttim. İnsanlar da yararlansın diye. Güvenirsen sözüme alırsın. Güvenmezsen almazsın. Ama bi halt bilmeden denemeden etmeden gelip burda ona buna iftira atamazsın. İşine bak.

Son düzenleme:
Yorum yapılmış, beğenen Game Kolik. Komiksiniz. Zaten bu yapılan durumdan beyni olan bir şeyleri çıkarır. Siz çocukları kandırmaya devam edin.

Merhaba, iyi günler. Bütün oyunlar için teker teker hesap açılıp oyun alınıyor. Sistemimiz bu şekilde işliyor. Firmamızı karalamak için iftira atıyorsunuz. Ayrıyetten Emin Akın adlı kişi bizden ürün aldı ve denedi sonrasında buradan memnuniyeti dile getirdi, bizde bu durumu sonradan fark ettik. Kendisine ulaşıp teşekkür ettik ayrıyetten yorumunuda beğendik. İster güvenip ürün satın alın veya almayın müşterilerimizin kendi tercihidir bu durum. Firmamız hakkında kanıt olmadan iftira ve karalama yapmamanızı rica ediyorum devam ederseniz eğer gerekli yerlere firma olarak başvuracağız. İyi günler dileriz.

Son düzenleme:
Az önce hesap aldım ödemeyi çekti fakat ödemeye başarısız dedi. Dikkat edin bende mi problem yaşandı bilmiyorum.
Edit:Sorunum çözüldü hesabı teslim ettiler.

Son düzenleme:
Merhaba kesinlikle güvenilirdir çalıntı hesaplar değildir bizzat alışveriş yapıp deneyimlemişimdir her hesap bir PC için geçerlidir hesapla ilgili bir sıkıntı yok eğer olursa WhatsApp üzerinden hemen yardımcı oluyor arkadaş ben format attıktan sonra bir kaç kez Steamguard istedğinde yardımcı olmuşlardı ama son formattan sonra PC ismi değiştiği için tekrar kod vermediler ben de bir daha oyun almadım

Spider-Man satın aldım. Hesabı ne zaman teslim edeceksiniz?

Merhaba, iyi günler. Bütün oyunlar için teker teker hesap açılıp oyun alınıyor. Sistemimiz bu şekilde işliyor. Firmamızı karalamak için iftira atıyorsunuz. Ayrıyetten Emin Akın adlı kişi bizden ürün aldı ve denedi sonrasında buradan memnuniyeti dile getirdi, bizde bu durumu sonradan fark ettik. Kendisine ulaşıp teşekkür ettik ayrıyetten yorumunuda beğendik. İster güvenip ürün satın alın veya almayın müşterilerimizin kendi tercihidir bu durum. Firmamız hakkında kanıt olmadan iftira ve karalama yapmamanızı rica ediyorum devam ederseniz eğer gerekli yerlere firma olarak başvuracağız. İyi günler dileriz.
Spider-Man satın aldım. 1 buçuk saat oldu. Hesabı ne zaman teslim edeceksiniz?

Merhaba,

Forumda ara ara adımıza konu açılıyor. Öncelikle belirtmek isterim ki güvenilir bir siteyiz. Müşterilerimizin bütün yorumları bizler için önemli. Ürünler hesap olarak verilmektedir. Hesap bilgileri değişmiyor ve sadece offline ( hikaye ) modun da oynayabiliyorsunuz. Bu ürünlerin satışını yapan diğer sayfalar bu ürünleri yurt dışı kaynaklı ve çalıntı olan hesapları size tedarik ediyorlar. Bu ürünlerde bu tür bir algı oluştuğu için değerli oyuncular bütün sayfaların bu şekilde satış yaptığını düşünüyor. Ama biz diğer sayfaların aksine size verilen bütün hesaplar bizzat sitemiz tarafından oluşturulmuş ve sitemize ait olan hesaplar veriliyor. Bu yüzden herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Yurt dışı kaynaklı ve çalıntı hesap olan hesaplar bir zaman sonra sorun yaşatmaktadır bilginiz olsun. Ürünleri inceleyip dilerseniz satın alabilirsiniz. Bütün oyuncuların, müşterilerin yaptığı yorumlar bizler için önemli. Konuya çok yorum geldiği için açıklama ihtiyacı duyduk firma olarak. Sağlıcakla kalın, iyi akşamlar.

Saygılar Game Kolik Yönetim Ekibi
hocam satın aldığım oyunun kodunu neden göndermediniz? ne wp,ne telefon,ne mail hiçbir şekilde muhatapta bulamıyorum.size şimdi dolandırıcı dersem iftira mı atmış oluyorum?

kesinlikle tavsiye etmiyorum.satın aldığım oyunun kodunu göndermediler.wp,cep,mail cevapta yok muhatap bulamıyorum yaptıkları dolandırıcılık.

hocam satın aldığım oyunun kodunu neden göndermediniz? ne wp,ne telefon,ne mail hiçbir şekilde muhatapta bulamıyorum.size şimdi dolandırıcı dersem iftira mı atmış oluyorum?

kesinlikle tavsiye etmiyorum.satın aldığım oyunun kodunu göndermediler.wp,cep,mail cevapta yok muhatap bulamıyorum yaptıkları dolandırıcılık.
oyun gün içerisinde elime ulaştı yoğunluktan dolayı geç gönderebilmişler.yorumu dikkate almayın.

oyun gün içerisinde elime ulaştı.yoğunluktan dolayı geç gönderebilmişler.yorumu dikkate almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı