Gamekolik güvenilir mi?

Paralı korsan gibi bir şey. Korsana para vermiş hissederdim kendimi.
Müşterilerimize verilen tüm hesaplar Steam üzerinden orijinal bir şekilde satın alınmış hesaplardır. Korsan değildir. Korsan olarak indirdiğiniz dosyalarda virüs bulaşma ihtimali mevcut. Bu tarz durumlar yaşamak istemeyen müşterilerimiz bizlerden bu ürünleri satın alıyorlar. Bilginiz olsun.
oyun gün içerisinde elime ulaştı yoğunluktan dolayı geç gönderebilmişler.yorumu dikkate almayın.

oyun gün içerisinde elime ulaştı.yoğunluktan dolayı geç gönderebilmişler.yorumu dikkate almayın.
Yorumunuzu düzelttiğiniz için teşekkür ederiz Alper Bey yoğunluktan dolayı yaşanan aksamadan dolayı üzgünüz. Anlayışınız için ayrıyeten teşekkür ederiz.

Hesaba sadece ben mi giriş yapabiliyorum yoksa birçok kişi aynı anda mı kullanıyor. Eğer sadece ben giriş yapabiliyorsam 800TL'lik oyunu 50TL'ye veriyorsunuz bundan nasıl kar ediyorsunuz ?

Hesaba sadece ben mi giriş yapabiliyorum yoksa birçok kişi aynı anda mı kullanıyor. Eğer sadece ben giriş yapabiliyorsam 800TL'lik oyunu 50TL'ye veriyorsunuz bundan nasıl kar ediyorsunuz ?

Offline oynayınca senin dışında herkes o hesaba girip, indirip oyuna girdikten sonra offline yapıyor ve bu şekilde 1 hesabı birden fazla kişi kullanıyor hiç kimse sorun yaşamıyor. Ben de bu şekilde çok pahalı olan bir kaç oyun aldım oynuyorum. Bu şekilde yapan çok fazla satıcı var artık çalıntı değil kendi hesaplarını kullanıyorlar. O yüzden kar ediyorlar 1 defa oyuna para ödeyip.

Offline oynayınca senin dışında herkes o hesaba girip, indirip oyuna girdikten sonra offline yapıyor ve bu şekilde 1 hesabı birden fazla kişi kullanıyor hiç kimse sorun yaşamıyor. Ben de bu şekilde çok pahalı olan bir kaç oyun aldım oynuyorum. Bu şekilde yapan çok fazla satıcı var artık çalıntı değil kendi hesaplarını kullanıyorlar. O yüzden kar ediyorlar 1 defa oyuna para ödeyip.
Dediğiniz her şey doğru ama yanıldığınız tek nokta bütün firmaların kendi hesaplarının satış yaptığını düşünmeniz. Bu konuda yanılıyorsunuz. Firmaların %95 i kendine ait olmayan yurt dışı kaynaklı veya çalıntı hesapların satışını yapıyorlar. Bu yüzden bir çok mağdur olan kişiler oluyor.

Firmamız hakkında kanıt olmadan iftira ve karalama yapmamanızı rica ediyorum devam ederseniz eğer gerekli yerlere firma olarak başvuracağız. İyi günler dileriz.
Yasadışı hesap paylaşımı yapıp yayıncının emeğini sömürüyorsunuz, çok merak ettim nereye şikayet edeceğinizi? Gidip resmi makamlara steamde hesap paylaşımı yasak ama biz bu hesapları millete kiralıyoruz mu diyeceksiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı