GameLoop eFootball durdu hatası

GameLoop'dan PES 23 indirdim ama PES 23 durdu hatası alıyorum çözümü var mıdır?
Mobil versiyonu az sistem yer diye yüklediyseniz yanıldınız gameloop berbat bir uygulama aşırı sistem yiyor steam dan yüklemeniz tavsiyemdir ben gameloopda asphalt 9 u 720p low 25fps oynuyordum ve steam de olduğunu farkettim şuan 1080p ultra 60fps alıyorum evet fark bu kadar fazla.

Mobile olanı eğer steamdeyse bilmiyordum.
Tabikide mobil olanı değil ancak mobile ile birebir aynı özellikler mevcut ve mobile oyuncularlada oynayabiliyorsun. Tamamende ücretsiz ancak sistem gereksinimleri biraz yüksek onun yerine kesinlikle fıfa onlıne 4 oynamanızı tavsiye ederim.(eğer online arkadaşlarla maç olayını v.s seviyorsanız)

Tabii ki de mobil olanı değil ancak Mobile ile birebir aynı özellikler mevcut ve Mobile oyuncularlada oynayabiliyorsun. Tamamende ücretsiz ancak sistem gereksinimleri biraz yüksek onun yerine kesinlikle FIFA Online 4 oynamanızı tavsiye ederim.(eğer Online arkadaşlarla maç olayını vs seviyorsanız)

Ben pes i sildim GameLoop'tan ama pesi yüklemeden önce daha fazla GB vardı pesi silmeme rağmen hala yer açılmadı onların dosyası mı var acaba varsa nereden silcez.

Ben pes i sildim GameLoop'tan ama pesi yüklemeden önce daha fazla GB vardı pesi silmeme rağmen hala yer açılmadı onların dosyası mı var acaba varsa nereden silcez.

C sürücüsünde program dosyaları X86 da GameLoop yazıyor olabilir tam bilgim yok ama GameLoop'u silin. Ve oyunu Steam'den yükleyin. En randımanlı öyle olur. Ümidi vs. de oradan oynuyor oyunu.

Tabi var txgame diye bir dosya var gb ı yüksek bir dosyadır onu bul sil ve windows tuşu+r yapıp %temp% yaz çıkan klasörleri sil temizlenir ayrıca kaldırırken denetim masasından kaldır.

C sürücüsünde program dosyaları X86 da GameLoop yazıyor olabilir tam bilgim yok ama GameLoop'u silin. Ve oyunu Steam'den yükleyin. En randımanlı öyle olur. Ümidi vs. de oradan.

Tabii var txgame diye bir dosya var GB ı yüksek bir dosyadır onu bul sil ve Windows tuşu+r yapıp %temp% yaz çıkan klasörleri sil temizlenir ayrıca kaldırırken Denetim Masası'ndan kaldır.

Stsildiyardımın için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı