GameLoop oyun indirilemedi hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Mekz

Femtopat
Aynı sorunu yaşıyorum. Resmi siteden indirdim. Güvenlik duvarları v.b kapattım. Üst bar Türkçe , altbar çince yazıyor. Lütfen bilen eden yardım eylesin
Aga sistemle alakası yok, zaten oynaniyordu. Güncelleme geldi sonrasında oldu olanlar. Bilen eden varsa yardım etsin.
Benim sistem R5 16gb ram v.b

KS
Honor_345

Honor_345

Centipat
O sistemle PUBG Mobile oynamak zor.

Arkada Chrome açıp müzik dinleyerek oynuyorum memnunum.
Aynı sorunu yaşıyorum. Resmi siteden indirdim. Güvenlik duvarları vb kapattım. Üst bar Türkçe, altbar Çince yazıyor. Lütfen bilen eden yardım eylesin.
Aga sistemle alakası yok, zaten oynaniyordu. Güncelleme geldi sonrasında oldu olanlar. Bilen eden varsa yardım etsin.
Benim sistem R5 16 GB RAM vb.

Aynen ayrıca Çince sorunu var. Acaba eski sürüm kurup oynasak olur mu?

Son düzenleme:

Görkem Şimşek

Yoctopat
Aynı sorunu yaşıyorum. Resmi siteden indirdim. Güvenlik duvarları vb kapattım. Üst bar Türkçe, altbar Çince yazıyor. Lütfen bilen eden yardım eylesin
Benim sistem R5 16 GB RAM vb

Aynen öyle. Bende de aynı sıkıntı var. Güncelleme gelince sil yükle yapim dedim ama GameLoop PUBG Mobile dışındada hiçbir şeyi yüklemiyor. Bu arada GameLoop'tan uzun süre çıkıp yeniden girdiğinde oyun tamamen Türkçe oluyor. Çince yazılar gidiyor kardeşim.

Yukarı