Çözüldü GameLoop oyun indirilemedi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SütaşAyran

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 6700 16 GB DDR3 RAM RX 6600 XT 240 GB SSD 1 TB HDD
GameLoop hiçbir oyun inmiyor.

"Oyun indirilemedi. Daha sonra tekrar deneyin."

Ne yapmalıyım?

Çözüm
Gameloop başlatıcısının dilini ''İngilizce'' yaparsanız sorunun düzelmesi lazım.

Screenshot_1.png
Sistem özelliklerin nedir?
Hangi oyunları indiremedin?
İnternet bağlantın güçlü mü?

i5 460M 2.5 GHz temel frekans 2.8 GHz Turbo.

6 GB DDR3 1333 MHz RAM.

ATI Mobility Radeon HD 5470 1 GB VRAM.

PUBG Mobile.

Kablonet Netmaster 25 megabit.

Aynı sorunu yaşıyorum. Resmi siteden indirdim. Güvenlik duvarları v.b kapattım. Üst bar Türkçe , altbar çince yazıyor. Lütfen bilen eden yardım eylesin
Aga sistemle alakası yok, zaten oynaniyordu. Güncelleme geldi sonrasında oldu olanlar. Bilen eden varsa yardım etsin.
Benim sistem R5 16gb ram v.b

O sistemle PUBG Mobile oynamak zor.

Arkada Chrome açıp müzik dinleyerek oynuyorum memnunum.
Aynı sorunu yaşıyorum. Resmi siteden indirdim. Güvenlik duvarları vb kapattım. Üst bar Türkçe, altbar Çince yazıyor. Lütfen bilen eden yardım eylesin.
Aga sistemle alakası yok, zaten oynaniyordu. Güncelleme geldi sonrasında oldu olanlar. Bilen eden varsa yardım etsin.
Benim sistem R5 16 GB RAM vb.

Aynen ayrıca Çince sorunu var. Acaba eski sürüm kurup oynasak olur mu?

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum. Resmi siteden indirdim. Güvenlik duvarları vb kapattım. Üst bar Türkçe, altbar Çince yazıyor. Lütfen bilen eden yardım eylesin
Benim sistem R5 16 GB RAM vb

Aynen öyle. Bende de aynı sıkıntı var. Güncelleme gelince sil yükle yapim dedim ama GameLoop PUBG Mobile dışındada hiçbir şeyi yüklemiyor. Bu arada GameLoop'tan uzun süre çıkıp yeniden girdiğinde oyun tamamen Türkçe oluyor. Çince yazılar gidiyor kardeşim.

Geri
Yukarı