Gamemarkt bana dava açacak

KS
xmartogo

xmartogo

Decapat
Sattığın hesaba girmeyi deniyorsun ve şans eseri erişimin olduğunu fark ediyorsun. Meraktan şifreyi değiştiriyorsun ve hesap sahibi doğal olarak fark ediyor. Birde normalmiş gibi "bak hesabı veriyorum, başkası olsa vermez" diyorsunuz. Hangi sıfatla, kim sana şifre değiştirme hakkını veriyor? Hesap ikinciye çalındığında yine doğal olarak senden şüpheleniyorlar. Ben olsam bende senden şüphelenirim. Umarım sizi dava ederler ve en yüksek derecede tazminat ödersiniz. Sizin gibiler yüzünden hesap almaya korkuyoruz.
Öncelikle konuşma üslübuna dikkat edersen sevinirim ayrıca satın alan kişi e-postayı değiştirmediyse benim sorunum mu? hem geri teslim etmişim ne bu beni suçlama çabaları bu konuşma şeklinden yaşını belli ediyorsun yazdığım konulara cevap vermezsen sevinirim teşekkürler

Aqff

Picopat
Öncelikle konuşma üslübuna dikkat edersen sevinirim ayrıca satın alan kişi e-postayı değiştirmediyse benim sorunum mu? Hem geri teslim etmişim ne bu beni suçlama çabaları bu konuşma şeklinden yaşını belli ediyorsun yazdığım konulara cevap vermezsen sevinirim teşekkürler

E-postayı değiştirmemesi sizin suçunuz değil ama bundan faydalanıp şifreyi değiştirmek tamamen sizin suçunuz. Hesabı sattıktan sonra o hesaba herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerekir. Geri verdim diyerek hatanızı örtemiyorsunuz maalesef yaptığınız doğru değil.

KS
xmartogo

xmartogo

Decapat
E-postayı değiştirmediyse sizin suçunuz değil ama bundan faydalanıp şifreyi değiştirmek tamamen sizin suçunuz. Hesabı sattıktan sonra o hesaba herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerekir. Geri verdim diyerek hatanızı örtemiyorsunuz maalesef yaptığınız doğru değil.
Her neyse kısaca süreci anlatayım size bla bla avukatı sizinle iletişime geçicek dendi geçtide aile avukatımıza yönlendirdikten sonra ses soluk kesildi 8 gün oldu dava veya her hangi bi icra durumu söz konusu değil gelişme olursa bilgilendiririm ayrıca site tamamen dolandırıcılık üzerine kurulu tavsiye etmiyorum.

Öncelikle konuşma üslübuna dikkat edersen sevinirim ayrıca satın alan kişi e-postayı değiştirmediyse benim sorunum mu? hem geri teslim etmişim ne bu beni suçlama çabaları bu konuşma şeklinden yaşını belli ediyorsun yazdığım konulara cevap vermezsen sevinirim teşekkürler
E-posta ve şifreyi değiştirmemiş olabilir. Bu sana hesaba girme hakkını nereden veriyor anlamadım?

G3BEN

Picopat
T.C. Anayasa'sında hangi maddeye göre dava açacaklar? Dava içeriğinde hangi yasadışı eylemden bahsedecekler?
Kafanı yorma, bir sonuç çıkmaz.

sivrisnake4

Decapat
Yer
denizli
Yav büyük harflerle çığlık atasım var, bu site dolandırıcı bir site hep hep hep hep hep aynı şeyi yaparak satıcıdan para koparıyor bir şey vermeyin, onların davası kapandıktan sonra nitelikli dolandırıcılıktan siz dava açın.
Açık ara hatalısın. Satış yaptığın hesaba erişimin olmamalı. Olsa bile bu durumu platforma ibraz etmen gerek. Gerekli işlemleri gerçekleştirirler. Devamında ise hesaba giriş yapmak vs. tamamen suç.
Hangi yasaya, kanuna göre suç? Yapılan iş illegal.

402263

Picopat
T.C. Anayasa'sında hangi maddeye göre dava açacaklar? Dava içeriğinde hangi yasadışı eylemden bahsedecekler?
Kafanı yorma, bir sonuç çıkmaz.
İstediği şekilde dava açabilir. Özel hukuk davalarını kendi isteğinle KENDİN para ödeyerek açarsın, eğer ki site ben zarara girdim bu eleman yüzünden deyip bunu İSPATLARSA istediği bir miktarda tazminat davası açabilir, en son tutarı da mahkeme söyler. Tabii ki arkadaşın bir suçu yok ellerinde kanıt da yok, o yüzden sorun yok ^^ Ama dava açabilir açamaz demeyin.

G3BEN

Picopat
İstediği şekilde dava açabilir. Özel hukuk davalarını kendi isteğinle KENDİN para ödeyerek açarsın, eğer ki site ben zarara girdim bu eleman yüzünden deyip bunu İSPATLARSA istediği bir miktarda tazminat davası açabilir, en son tutarı da mahkeme söyler. Tabii ki arkadaşın bir suçu yok ellerinde kanıt da yok, o yüzden sorun yok ^^ Ama dava açabilir açamaz demeyin.
Ben de onu diyorum ya, dava açar mı açar; açsa ne fayda? Elinde somut kanıt yok, T.C. de yargılanıp ceza alacağı herhangi bir durum ve olay da yok.

Erhan Sarı

Decapat
Sattığın hesaba girmeyi deniyorsun ve şans eseri erişimin olduğunu fark ediyorsun. Meraktan şifreyi değiştiriyorsun ve hesap sahibi doğal olarak fark ediyor. Birde normalmiş gibi "bak hesabı veriyorum, başkası olsa vermez" diyorsunuz. Hangi sıfatla, kim sana şifre değiştirme hakkını veriyor? Hesap ikinciye çalındığında yine doğal olarak senden şüpheleniyorlar. Ben olsam bende senden şüphelenirim. Umarım sizi dava ederler ve en yüksek derecede tazminat ödersiniz. Sizin gibiler yüzünden hesap almaya korkuyoruz.
Bu kadar sert çıkmanız normal değil sonuçta hesaba şans eseri erişimi olduğunu anlıyor ve bunu siteye ihbar ediyor. Site ise umursamıyor ise ve sonrasında dava açacaklarını söylüyorlarsa burada tek taraf hatalı değil.

Yeni konular

Yukarı