Gamemax FHP-G1460B Kulaklığın mikrofonundan çok az ses geliyor

XpLoiider

Femtopat
Daha fazla  
3 Gün önce sıfır bir kulaklık aldım ve mikrofonu DC'de falan bayağı iyiydi çok net gidiyordu sesim, sonra bir anda ne olduysa durduk yere sesim kısıldı. WhatsApp'dan olsun ses kayıt programlarından olsun DC'den olsun hepsinde denedim ve ses çok az gidiyor duyulmuyor neredeyse. İnternette araştırdım ve tüm çözümler kayıt aygıtları bölümü üzerine ve hepsini denedim düzelmedi.

İlginç olan, 3 gün boyunca nasıl güzeldi de bir anda böyle bozuldu... Hiçbir darbe vs görmedi bu arada ürün...

Bu arada kulaklığı başka cihazlarda test ettim gayet güzel çalışıyor.

Model: Gamemax FHP-G1460B

Ayar kısılmış olabilir.
1605456641284.png

3 Gün önce sıfır bir kulaklık aldım ve mikrofonu DC'de falan bayağı iyiydi çok net gidiyordu sesim, sonra bir anda ne olduysa durduk yere sesim kısıldı. WhatsApp'dan olsun ses kayıt programlarından olsun DC'den olsun hepsinde denedim ve ses çok az gidiyor duyulmuyor neredeyse. İnternette araştırdım ve tüm çözümler kayıt aygıtları bölümü üzerine ve hepsini denedim düzelmedi.

İlginç olan, 3 gün boyunca nasıl güzeldi de bir anda böyle bozuldu... Hiçbir darbe vs görmedi bu arada ürün...

Bu arada kulaklığı başka cihazlarda test ettim gayet güzel çalışıyor.

Model: Gamemax FHP-G1460B
Kardeşim aynı kulaklık bende de var aynı sorunu yaşadım ben hoparlörü kürdanla temizledim oldu ama kesinlikle bezi çıkar olur

Kardeşim aynı kulaklık bende de var aynı sorunu yaşadım ben hoparlörü kürdanla temizledim oldu ama kesinlikle bezi çıkar olur.

Anlamadım hocam hoparlörde bir sorun yok mikrofondan sesim gitmiyor karşıya. Bez vs yok mikrofonun ucunda, ayrıca başka cihazlarda problem yok sadece bilgisayarımda böyle sorun.

Ayrıca diğer arkadaşım dediğin yöntemi denedim ve ayarları açık oradan değil sorun maalesef.

Geri
Yukarı