Gamenote H2002D nasıl?

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün indirimden kulaklık klavye ve mouse aldım ama H2002D'nin 7.1 olmadığını öğrendim ama daha ucuza H2029u da 7.1 ve RGB vardı. Sizce hata mı yaptım? 269 TL'ye aldım. Sizce nasıl bir kulaklık?

H2002D önerilenlere göre gayet sağlam bir kulaklık. Ben de siparişini geçtim bugün. H2016D ve H2029U'dan daha üst bir kulaklık. 53mm sürücüsü var. Bir yukarıda ki arkadaşın saçma sapan yorumuna aldanmayın. Kulaklık ile ilgili @Motionless IN White ve @TÇB yardımcı olacaktır. İncelemesi içinde;

Hepsinden iyi değil. Bu kulaklık herkese uymayabiliyor. İyi kulaklıktır fakat iyi olduğu falan yok. İki kulaklığında kendilerine göre artıları var.

Bende biraz korkmadım değil hocam ama şu an mutlu oldum :) @Motionless IN White hocamda deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum.

Arkadaşlar bugün indirimden kulaklık klavye ve mouse aldım ama H2002D'nin 7.1 olmadığını öğrendim ama daha ucuza H2029u da 7.1 ve RGB vardı. Sizce hata mı yaptım? 269 TL'ye aldım. Sizce nasıl bir kulaklık.

Kaliteli streo sanal 7.1'den iyidir.

Çok uzun bir süre kullanmadım, 2 hafta kullandım. Fiyatına göre çok iyi bir kulaklık, her kafa yapısına uygun tasarımı var ve bu konuda CH321'den kat ve kat daha iyi. CH321 gördüğüm kadarıyla 100 TL'lik kulaklıklar ile aynı yapıda ve kalitesi de aşağı yukarı yakındır diye düşünüyorum. (PoloSmart Phoenix 7.1 ile yapısı vs. birebir aynı)
Havıt yani namı değer Gamenote kaliteli bir üretici, direkt kendi ürünlerini üreten bir marka. Haliyle arada aracı bir marka olmadığı için daha uyguna daha kaliteli bir kulaklık sunmuşlar. Ses kasma konusunda vs. giriş seviyesi 7.1'lerden çok daha iyi, PoloSmart Phoenix 7.1 kulaklığı da deneyimledim o yüzden net konuşuyorum.
Zaten inceleme konumda değinmiştim, o fiyata alınabilecek en mantıklı kulaklıklardan birisi bana göre. CH321'de fena değil tabii ki, ancak H2002D birçok konuda daha avantajlı olduğu için ben CH321 tercih etmezdim. Zaten zamanında iki kulaklık arasında kalmıştım.

Çok uzun bir süre kullanmadım, 2 hafta kullandım. Fiyatına göre çok iyi bir kulaklık, her kafa yapısına uygun tasarımı var ve bu konuda CH321'den kat ve kat daha iyi. CH321 gördüğüm kadarıyla 100 TL'lik kulaklıklar ile aynı yapıda ve kalitesi de aşağı yukarı yakındır diye düşünüyorum.
Havıt yani namı değer Gamenote kaliteli bir üretici, direkt kendi ürünlerini üreten bir marka. Haliyle arada aracı bir marka olmadığı için daha uyguna daha kaliteli bir kulaklık sunmuşlar. Ses kasma konusunda vs. giriş seviyesi 7.1'lerden çok daha iyi, polosmart Phoenix 7.1 kulaklığı da deneyimledim o yüzden net konuşuyorum.
Zaten inceleme konumda değinmiştim, o fiyata alınabilecek en mantıklı kulaklıklardan birisi bana göre. CH321'de fena değil tabii ki, ancak H2002D birçok konuda daha avantajlı olduğu için ben CH321 tercih etmezdim. Zaten zamanında iki kulaklık arasında kalmıştım.

O zaman indirimle yakalamışken iyi bir tercih yapmışım teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı