Gamenote H2016D mikrofonu için iade nasıl yapılmalı?

Prism

Hectopat
Makaleler
1
Kulaklıktan çok memnundum. Yaklaşık 1 hafta boyunca kullandım fakat son 3 gündür mikrofonu çalışmıyor. Nadiren de olsa çalışıyor fakat arkadaşlarım sürekli garip garip sesler duyduklarını söylüyorlar konuşmamama rağmen. Ürünü GittiGidiyor üzerinden GarajOnline satıcısından satın almıştım, satın alalı daha 14 günü geçmedi. İade etmek istiyorum, kusurlu ürün yolladıkları bariz belli. Fakat iade sebebi olarak hangisini seçersem kesin olur? Kusurlu ürün mü yoksa direkt koşulsuz şartsız cayma hakkımı kullanabiliyor muyum? Satıcı ile konuştuğumda İadesi uygun görülür ise iadeniz gerçekleşecektir dediği için soruyorum.
Ayrıca nadiren mikrofon çalışıyor, onlara gittiğinde çalışırsa üründe sorun yok deyip geri gönderme ihtimalleri var mıdır?
@BilgisayarKurdu (Tüketici hakları konusunda bilginiz olduğu için etiketliyorum.)
@Yener K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Fakat bazı konularda gördüğüm kadarıyla Pandemi nedeniyle kulaklık iadesi almayanlar var. Böyle bir durumda ise servis raporu isteyebilirler.

Koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Fakat bazı konularda gördüğüm kadarıyla Pandemi nedeniyle kulaklık iadesi almayanlar var. Böyle bir durumda ise servis raporu isteyebilirler.
GittiGidiyor müşteri hizmetleri ile konuştum, bu ürün cayma hakkı kapsamında değil falan dediler. Bugün kargolayıp iade edeceğim. Paramı geri vermezlerse THH kapısı çalar artık.

Satıcı ve aracılar her zaman kasıtlı olarak yanlış bilgi verir. Arızalı ürün, kategorisi ne olursa olsun iade edilebilir. İstersen cinsel oyuncak al, bozuk ise her türlü iade edebilirsin.

Geri gönderirken "Arızalı olduğu için koşulsuz şartsız iade hakkımı kullanıyorum" dersin. Servise gider ve iadesi onaylanır, paranı geri yatırırlar.

Tabi bu konuyu 50TL'lik kulaklık için konuşmuyorsak bu uğraş altına gir :)

Satıcı ve aracılar her zaman kasıtlı olarak yanlış bilgi verir. Arızalı ürün, kategorisi ne olursa olsun iade edilebilir. İstersen cinsel oyuncak al, bozuk ise her türlü iade edebilirsin.

Geri gönderirken "Arızalı olduğu için koşulsuz şartsız iade hakkımı kullanıyorum" dersin. Servise gider ve iadesi onaylanır, paranı geri yatırırlar.

Tabi bu konuyu 50TL'lik kulaklık için konuşmuyorsak bu uğraş altına gir :)
Gittigidiyor üzerinden iade talebi oluşturdum. Bugün RC kodu ile kargoya verdim ürünü. Gittigidiyor, 72 saat içinde iademin onaylanıp para iademin gerçekleşeceğini söyledi.
Kulaklık 160 TL bu arada, maalesef benim için çöpe atabileceğim bir miktar değil.

Gittigidiyor üzerinden iade talebi oluşturdum. Bugün RC kodu ile kargoya verdim ürünü. Gittigidiyor, 72 saat içinde iademin onaylanıp para iademin gerçekleşeceğini söyledi.
Kulaklık 160 TL bu arada, maalesef benim için çöpe atabileceğim bir miktar değil.
190 olmuş hocam millete ucuz diye öneriyorduk bu kulaklık bile 200 oldu olacak. :(

Gittigidiyor'da hasarlı ürünler ile karşılaşman hiç anormal değil. Ucuz olması da tesadüf değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı