Çözüldü Gamenote H2029u sürücü kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam. Havit markasına ait Gamenote H2029u isimli modele sahip kulaklığım var. Fakat sitesinden 108b isimli Driver'ı indirip açtığımda aşağıya bıraktığım fotoğraft'ta bulunan şeyler çıkıyor. Fakat setupu kurduğumda evet veya hayır seçeneği çıkıyor. Ve Evet'e basıyorum fakat hiçbir şey açılmıyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Verdiği Hatanın fotoğraftını ek olarak ekliyorum.

2.PNG

3.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Havit markasına ait Gamenote H2029u isimli modele sahip kulaklığım var. Fakat sitesinden 108b isimli Driver'ı indirip açtığımda aşağıya bıraktığım fotoğraft'ta bulunan şeyler çıkıyor. Fakat setupu kurduğumda evet veya hayır seçeneği çıkıyor. Ve Evet'e basıyorum fakat hiçbir şey açılmıyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Verdiği hatanın fotoğraftını ek olarak ekliyorum.

Eki Görüntüle 1009048

Eki Görüntüle 1009034

Lütfen bana indirdiğiniz driverın linkini atar mısınız ya da yardımcı olursanız sevinirim ben driverı indirmedim.

Dostum setup.exe yazanı Windows 10 isimli klasöre atıp kurdum çalıştı teşekkürler.

Aga ben de aynı kualaklıgı aldım fakat ben hiç beceremedim linki indirip Windows 10'a atmama ragmen hala açılmıyor. Evet hayır cıkıyor, evet basıyorum, hiçbir şey olmuyor. Bir yardım et lütfen, nasıl yaptın?

Arkadaşlar selam. Havit markasına ait Gamenote H2029u isimli modele sahip kulaklığım var. Fakat sitesinden 108b isimli Driver'ı indirip açtığımda aşağıya bıraktığım fotoğraft'ta bulunan şeyler çıkıyor. Fakat setupu kurduğumda evet veya hayır seçeneği çıkıyor. Ve Evet'e basıyorum fakat hiçbir şey açılmıyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Verdiği hatanın fotoğraftını ek olarak ekliyorum.

Eki Görüntüle 1009048

Eki Görüntüle 1009034

Kanka dcmi versem yardım eder misin MiNeCrAfT#0001

Yeni konular

Geri
Yukarı