GameNote HV-KB473L alınır mı?

Blue Switch almakta emin misiniz? Umarım ses testlerine bakmışsınızdır. Güzel bir klavye sorun çıkarmaz büyük ihtimal, alternatif olarak;

Klavye konusunda çok kararsız kaldım ve en sonunda sizin önceki konumda önerdiğiniz Redragon K552 red switch modelini aldım. Yurtdışında da epey popüler bir klavye olması benim açımdan içimi rahatlattı. Bu arada RGB modelini bulamadım sanırım TR'de bu modeli satılmıyor. Rainbow modelini aldım.

Klavye konusunda çok kararsız kaldım ve en sonunda sizin önceki konumda önerdiğiniz Redragon K552 red switch modelini aldım. Yurtdışında da epey popüler bir klavye olması benim açımdan içimi rahatlattı. Bu arada RGB modelini bulamadım sanırım TR'de bu modeli satılmıyor. Rainbow modelini aldım.
Çok güzel bir seçim olmuş. Memnun kalacağınıza eminim, ve evet RGB modeli şu anlık yok sadece Rainbow modeli var.

Klavye konusunda çok kararsız kaldım ve en sonunda sizin önceki konumda önerdiğiniz Redragon K552 red Switch modelini aldım. Yurt dışında da epey popüler bir klavye olması benim açımdan içimi rahatlattı. Bu arada RGB modelini bulamadım sanırım TR'de bu modeli satılmıyor. Rainbow modelini aldım.

Hocam 2 yıl olmuş galiba bende K552 almayı düşünüyorum memnun kaldınız mı üründen.

Yeni konular

Geri
Yukarı