Gamenote MS10001 ve H2016D alınır mı?

Bütçe
250

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklık ve mouse arayışındayım. Aklımda çok önerilen bu 2 ürün var. Alınırlar mı, daha iyi alternatifleri var mı?
Fare olarak G102 LS'yi iade edip SMX-R4'e döndüm. MS1001 ondan her türlü daha iyi olacaktır diye düşünüyorum :D
kulaklık olarak ise en az 6-7 aydır kulak üstü kullanmadım. H2016'ya daha ucuz bir alternatif olarak aklımda H120 var.
Ne kadar ucuz olursa iyidir benim için. Aradaki farka değmez derseniz H120 de alabilirim. Ortalama bir ses ve mikrofon kalitesi yeterli, uzun süre kullanımda fazla ağrı yapmazsa güzel olur.
Farklı önerileriniz varsa da ayırabileceğim 250₺ civarı bir bütçem var.
Farenin ismini başlıkta yanlış yazmışım bu arada, kusura bakmayın :D

Son düzenleyen: Moderatör:
H2016D gayet iyi bir model, kulaklıkta da RGB olsun şekil olsun dersen tercih edebilirsin. Hem ses kalitesi olarak fiyatına göre iyi hem de pedleri gayet rahat.

Mouse konusunda pek bir bilgim yok, bilenler çıkacaktır.
Teşekkür ederim hocam yardımın için. Sharkoon Rush ER3 modeli de aklımdaydı ama ses seviyesinin düşük olduğunu söylüyorlar, vazgeçtim o yüzden ondan.

H2016D alacağım sanırım kulaklık olarak. MS1001 ile ikisini de GameGaraj'dan alırım hem kargo uğraştırmaz diye düşünmüştüm. Sensörü daha iyi olan alternatiflerini de düşünebilirim ama eli yüzü daha düzgün geldi bana bu modelin.

Hocam aldıysanız nasıl önerir misiniz? Bende almayı düşünüyorum da.
H2016D aldım, bakabilirsin;

Merhaba hocam, ben de almak istiyorum. 160 liraya buldum bir tane: Gamenote H2016D RGB Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri

Sizce alınır mı? Beni 1-2 sene götürür mü?
Alınabilir. İncelememe bakabilirsin;
Genel olarak memnunum, mikrofonun biraz daha iyi olmasını beklerdim.

Alınabilir. İncelememe bakabilirsin;
Genel olarak memnunum, mikrofonun biraz daha iyi olmasını beklerdim.
Hocam incelemede mikrofon dip sesinden bahsetmişsiniz. Ses Denetim Masası veya Realtek HD Audio Yöneticisi üzerinden mikrofon basını kısmayı deneyin. Ses biraz daha kısık gidecektir ama dip ses azalacaktır.

H2016D aldım, bakabilirsin;
knk bende almayı düşünüyorum, şuana kadar bir sorun oluştu mu?

Geri
Yukarı