Gamepad ile oynanacak oyun tavsiyesi

Klaxxon

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar gamepad aldım oyun oynamak için ama PES ve FIFA oynamaktan sıkıldım artık. Önerebileceğiniz güzel bir oyun var mı gamepad ile oynamak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oyundan örnek vermek gerekirse ben Warframe derim(gamepad ile hiç oynamadım nasıl olur bilmem, olmayadabilir)

Assassin's Creed serisi özellikle Odyssey.
Horizon Zero Dawn.
Uncharted ve Tomb Raider serisi.
Far Cry serisi(klavye daha iyi olabilir bu tercih meselesi, benim PS4 olduğundan tercih yapmak gibi bir şansım yoktu ve güzel oluyor DualShock4 ile)
Star Wars Jedi: Fallen Order(yalnız oyunda tırmanma mekaniği cooook kötü ben söve söve bitirdim 😁)
Son olarak yarış oyunları.

Genelleme yapacak olursam hikaye oyunlarını çoğunlukla DS4 de oynayabilirsin yattığın yerden oh mis.

Tps olan çoğu oyun, ama öncelikle konsol özel olup PC'ye gelenlere bak daha iyi bir dizayna sahip oyun mekanikleri.
Öncelikle:
RDR2.
Mgs5.
Star Wars Jedi: Fallen order.
Gibi Game pad özel dizayn edilmiş oyunlarla başla.
Sonra herhangi bir oyunla devam edebilirsin ( habirde gamepad kalitesiz ise oyunlar zevk vermekten işkenceye dönebilir )

Yandan görünümlü platform, aksiyon, macera oyunları. Örn. Katana Zero, Broforce, Celeste, Dead Cells. Arkadan görünümlü bakış açısına sahip hikaye oyunları. Örn. Resident Evil 4 ve sonrası, Witcher serisi, RDR2, GTA 4-5, Mafia 1-2. Quantic Dream oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı