Gamepad kasma sorunu

EyresValkrie

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim şöyle bir sıkıntım var gamepad ile oyun oynayınca oyunda kasma oluşuyor önceden olmayan bir problem sonradan ortaya çıktı ac syndicate oynarken hafif takılmalar ile başladı. Önce birkaç saniyelik sonrasında bu takılmalar arttı ve bir anda ram kullanımı %95 e çıkıyordu. Oynanmıyacak hale geliyordu ama klavye mouse ile oynadığım zaman en ufak takılma dahi olmuyor far cry 4 te denedim aynı problem ve bu zamanla olmaya başladı yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
s.a üstatlar bi gamepad sıkıntım var benden daha bilgili insanlar var burda yardımcı olursanız sevinirim sıkıntı fifa 17 yi aldım ilk hafta oynadım bi gamepadla hiçbir sıkıntı yoktu gayet normal oynuyodum 2-3 gundur gamepad takınca oyun 5 dkk sonra slow motion bi hale geliyor gamepadi cıkardıgım an klavyeye gectigimde normale dönüyor ilk başlarda bişey yokken sonradan neden böyle oldu anlamadım bi çözümü varmıdır bunun yardımcı olurmusunuz

Benimde gamepadle nba 2k17 oynadigim zaman bilgisayar bi sure sonra kullanilmaz hale geliyodu power tusundan kapatmak zorunda kaliyordum. Muhtemelen ortak noktamiz ucuz ve kalitesiz gamepad kullanmamizdir [emoji3]

Aynı sorun bende de oldu kasmanın sebebi ucuz çakma kontrolcülerden kaynaklanıyor kontrolcüm Snopy SG-401 çözümü var mı pek emin değilim ama kontrolcünün driverini biraz kurcalasanıkz belki reset atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı