Gamepad önerisi

serhatkrtpe

Hectopat
Merhabalar, bu aralar PES, FIFA, Witcher gibi oyunlar oynuyorum. Yani anlıyacağınız Gamepad isteyen oyunlar. Bana Max 100 TL'yi geçmeyecek PC Gamepad önerir misiniz acaba?

Microsoft Xbox 360 Kablolu Oyun Kolu Gamepad PC Uyumlu Fiyatları ve Özellikleri sanırım orijinal değilmiş o kısmını araştır ancak iyi olduğunu söylemişler. Bende orjinali var 2018'de almıştım gayet tatmin edici.

Bende uzun zamandır Xbox 360 kolu arıyorum ancak 2021'e gireceğiz yakında büyük ihtimalle üretim durdurulmuştur Trendyol Hepsiburada gibi sitelerdede satılanlarında %80'i sahte eğer bulabilirseniz yazarsanız konu altına link olarak iyi olur bende almayı düşünüyorum.

Ürünü 8 Haziran'da aldım. İyice bir kullanayım ona göre yorum yapayım dedi. Ürün ile oynadığım oyunlar: ETS 2 (27 saat) Rocket League (28 saat) Kingdom Come: Deliverance (67 saat) Assassin's Creed 2 (10 saat) Assassin's Creed chronicles China (6 saat) Life is Strange (2 saat) child of light (8 saat) gris (2 saat) önce artılarından bahsedeyim; dokusu çok hoş. Ele oturuyor. Kaymıyor. Tak çalıştır. Herhangi bir driver kurmanıza gerek yok. Kablosu örgü kablo. Kolay kolay yıpranmaz. Bu da size uzun bir kullanım sunar. Kablosu yeterince uzun. Analoglarda parmağınızı koyduğunuz yerler oyuk yapılmış parmağınız oturuyor oraya. Üründe iki adet titreşim motoru var bu ayrı bir hava katıyor oynadığınız oyuna. Bilgisayar ürünü Xbox kolu olarak algılıyor. Ortada bulunan "P3" tuşuna 3 saniye basarsanız mod değiştiriyor. Hiç kullanmadım ama o da iyi bir özellik. R2 ve L2 tuşları biraz hassas. Örneğin bir yarış oyununda ne kadar basarsanız o kadar hızlanıyor araç. Bu da hoş. Bir de arkasında reset deliği var eğer kolda bir sıkıntı olursa birkaç saniye basılı tutarak resetleyebilirsiniz. Şimdi gelelim eksilerine; öncelikle tuşlardaki semboller PlayStation kolundakine benziyor ama PC kolu Xbox kolu olarak algıladığı için siz oynarken Xbox koluymuş gibi oynamak zorunda kalıyorsunuz. O biraz kafa karışıklığı yapıyor ama ben çok az kol kullanmış biri olarak 1-2 saatte alıştım bir daha da oynarken tuşlara bakmadım. Muhtemelen sizin içinde aynısı olur. Diğer eksi ise gerçekten can sıkıcı. Eğer kol çok titrerse kolun PC ile bağlantısı kopuyor. Ben Rocket League oynarken yaşadım bunu birkaç kere. Sonra ayarlardan titremeyi kapatmak zorunda kaldım. Ama diğer oyunlarda yaşamadım. Çok uzun sürmeyen titreşimlerde sıkıntı olmuyor ama 2 saniye falan sürünce bağlantı kopuyor. Genel olarak bakacak olursak ben aldığıma pişman değilim. Tabi bu fiyata daha F/P bir ürün var mı bilmiyorum. Ama parasına değer bence. Artılar ve eksilerden aklıma gelenleri yazdım. Eğer almak isterseniz kolayca karar verebilesiniz diye.
Ürün değerlendirmesi yorumlardan baktım.

Arkadaşlar selamlar,
Bu xbox 360 wireless i pc ye bağlamak için ekstra bir aparata ihtiyaç olduğu söyleniyor, bu doğru mu? Direkt kablosuz bağlanacak, sorunsuz bir gamepad var midir? Kablolularda böyle bir sorun oluyor mu?

Teşekkürler..

Arkadaşlar selamlar,
Bu Xbox 360 Wireless'i PC'ye bağlamak için ekstra bir aparata ihtiyaç olduğu söyleniyor, bu doğru mu? Direkt kablosuz bağlanacak, sorunsuz bir gamepad var midir? Kablolularda böyle bir sorun oluyor mu?

Teşekkürler.

XboX360 Wireless yerine Xbox One kolunu tercih ederseniz USB ile sorunsuz Wireless baülanabiliyor.

Teşekkürler. Yalnız fiyatı epey yüksek sanırım. Monster pusat pro yu önerir misiniz?
Ben 8 aydır kullanıyorum. Açıkçası hiçbir kötü yanını görmedim. R2 ve L2 trigger hassasiyetli. Titreşimi de oldukça güçlü. Şarj konusuna gelecek olursam, daha önce başka kol almadığım için yorum yapmam çok da doğru olmaz ama joystick genel olarak iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı