Gamepad Önerisi

166307

Kilopat
Makaleler
1
Tetik tuşları hassas yani bir yarış oyununda bastığım kadar gitmesini istiyorum. Çok fazla da oyun oynamam gamepad ile zaten. Sıkıntısız bir ürün önerir misiniz?

Piyasanın en iyisi denebilir altındaki modeller çöp hiç bakma bile

Bu fiyatta başka alternatifiniz yok gibi ben de bunu aldım şuan yolda 1-2 saate teslim edilir o zaman size bilgi verebilirim.
Piyasanın en iyisi denebilir altındaki modeller çöp hiç bakma bile
100 TL bütçesi var.
Herkesin önerdiği Logitech F310.
200 lira o gamepad.

Piyasanın en iyisi denebilir altındaki modeller çöp hiç bakma bile.

Xbox gamepad kullanabilenler gerçekten hayatta her şeyi başarabilir. Aynı yerde olmayan analog mu olur?
Piyasanın en iyisi denebilir altındaki modeller çöp hiç bakma bile.

Xbox gamepad kullanabilenler gerçekten hayatta her şeyi başarabilir. Aynı yerde olmayan analog mu olur?
Bu fiyatta başka alternatifiniz yok gibi ben de bunu aldım şuan yolda 1-2 saate teslim edilir o zaman size bilgi verebilirim.

100 TL bütçesi var.

200 lira o gamepad.
Görmemişim.

Kullanım deneyimlerinizi aktarmayı unutmayın.
Şu an elimde, eline ilk aldığında çok kalitesiz gibi durmuyor aynı zamanda çok kaliteli gibi de değil, sol analogu biraz çapraz dönüyor hikayeli oyunlarda fazla sıkıntı yaratmıyor ama pes, fifa gibi oyunlarda biraz sıkıntılı olabilir bunun dışında L1 ve L2 tuşları biraz sesli ve titreşimi de sesli fakat oyun ayarlarında titreşimi orta yaparsanız düzeliyor, taktığım gibi direk xbox kolu olarak algıladı o yüzden uyumluluk sıkıntısı da olmayacağını düşünüyorum.

Şu an elimde, eline ilk aldığında çok kalitesiz gibi durmuyor aynı zamanda çok kaliteli gibi de değil, sol analogu biraz çapraz dönüyor hikayeli oyunlarda fazla sıkıntı yaratmıyor ama pes, fifa gibi oyunlarda biraz sıkıntılı olabilir bunun dışında L1 ve L2 tuşları biraz sesli ve titreşimi de sesli fakat oyun ayarlarında titreşimi orta yaparsanız düzeliyor, taktığım gibi direk xbox kolu olarak algıladı o yüzden uyumluluk sıkıntısı da olmayacağını düşünüyorum.
Tetik hassasiyeti nasıl?

Geri
Yukarı