Gamepad önerisi

OmerFrk

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, şu zamana kadar hep DualShock kullandım. Ama konsolumu sattığım için bilgisayarıma Wireless bir kontrolcü almak istiyorum. Almışken de sıfır ve kaliteli almak istiyorum fakat fiyatlar uçmuş. En sonunda şu iki ürün arasında kaldım. Aradaki 300 lira fiyat farkına değer mi? Ve Xbox One koluyla yeni 9. nesil kontrolcünün arasında bir fark var mı? Ya da önerdiğiniz başka kontrolcü var mı? Teşekkürler.

2016'da Logitech F710 almıştım, hâlâ kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bütçeniz varsa Xbox kolu tercih edebilirsiniz ama bütçeniz sınırlıysa F710 almanızı tavsiye ederim.

Kesinlikle değer aradaki 300 TL farka. 700 TL gayet iyi bir rakam bu kol için, alabilirsiniz. Tabii PS kolu kullanmak isterseniz DualSense yani PlayStation 5'in Gamepad'ini de alabilirsiniz. Ancak önerim Xbox gamepaddir.

Peki 500 civarı liraya Xbox One gamepadi bulursam onu mu alayım yoksa bundan devam mı edeyim ve hiç kullanmadığım için alışabilir miyim kontrolcüye?
2016'da Logitech F710 almıştım, hâlâ kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bütçeniz varsa Xbox kolu tercih edebilirsiniz ama bütçeniz sınırlıysa F710 almanızı tavsiye ederim.
Kopma sorununundan falan bahsediyorlar. Öyle bir durum yaşadın mı ve pc de dahili bluetooth yok harici ucuz bir adaptör var, bu iş görür mü?

Peki 500 civarı liraya Xbox One gamepadi bulursam onu mu alayım yoksa bundan devam mı edeyim ve hiç kullanmadığım için alışabilir miyim kontrolcüye?
500 lira civarına bulmak imkansıza yakın ikinci el almadığınız sürece. Alışabilirsiniz, bana sorarsanız Xbox kontrolcüsü tasarımlı gamepadler daha rahat. 700 TL iyi bir fiyat.

Kopma sorununundan falan bahsediyorlar. Öyle bir durum yaşadın mı ve pc de dahili bluetooth yok harici ucuz bir adaptör var, bu iş görür mü?
Ben ikisini de kullandım açıkçası fark yok aralarında. Sadece 9. Nesil olan type-c kablo desteğiyle geliyor. Bir de dış renk birinde tamamen beyaz otekinde tetik kismi siyah. Titreşim motoru ise 8. Nesilde daha güçlü geldi bana

Yeni konular

Geri
Yukarı