Gamepad önerisi

deux freres

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Az önce F710 oyun kolunu bağlantı problemleri, geç algılama sebepleriyle sinirlenip, dayanamayıp kırdım. Bilgisayarda kullanmak için tavsiye istiyorum. Biraz araştırma yaptım ancak aklıma takılan sorular var. Bu bütçede bulunan DualShock 4'ler replika oluyormuş, bu yüzden ne gibi problemlerle karşılaşırım bilmediğim için pek yanaşmak istemedim. Rampage'in DualShock 4'ü varmış 340 lira gibi fiyata ancak onun için de şarjının çok çabuk bittiğini söylüyorlar. İkinci el orijinal DualShock 4 almaya da çekiniyorum çünkü nasıl kullanılmıştır, sorunu var mıdır bilemiyorum. Çok kararsız kaldım. Sizler ne önerirsiniz?

MSI GG Force GC20'nin önerildiğini görmüştüm. İndirimlerde 300 TL civarına düşüyormuş sanırım. Bazı kullanıcılar analogta sorun olduğunu söylüyorlardı, takılma gibi bir şey oluyormuş sanırım. Ürün hakkında çok bilgiye sahip değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
MSI gg Force GC20'nin önerildiğini görmüştüm. İndirimlerde 300 TL civarına düşüyormuş sanırım. Bazı kullanıcılar analogta sorun olduğunu söylüyorlardı, takılma gibi bir şey oluyormuş sanırım. Ürün hakkında çok bilgiye sahip değilim.

Öneriniz için teşekkür ederim. Analog tuşları ve RT-LT tuşları sıkıntı çıkarıyormuş ne yazık ki.

Geri
Yukarı