Gamepad önerisi

mmttcnpltt

Decapat
Daha fazla  
Sadece FIFA pes oyanayacağım belki Forza oynarım. Snopy program olmadan direkt bağlanabiliyormuş yoksa direkt Logitech alıp geçeyim mi? Fiyatlar temsili bazı yerlerde daha uyguna var.

Dosya Ekleri

• IMG_20211205_143351.jpg
    IMG_20211205_143351.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20211205_143341.jpg
    IMG_20211205_143341.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'da F310 daha iyi fiyatlı. MediaMarkt'ta ise F710 300 TL'ydi. İkisinden birini alabilirsin.

F710 da bağlantıda kopma falan oluyor diyorlar doğru mu? Kullandınız mı ona göre alayım çok fazla oynamayacağım ama uzun ömürlü olsun hissiyatıda birazcık iyi olursa yeter

Son düzenleme:
F310 da bağlantıda kopma falan oluyor diyorlar doğru mu ? Kullandınız mı ona göre alayım çok fazla oynamayacağım ama uzun ömürlü olsun hissiyatıda birazcık iyi olursa yeter
Ben amazondan'dan aldım 3 gün oldu. Gayet memnunum, hiçbir sorun yaşamadım. Bana kaliteli geliyor ancak daha önce başka bir gamepad tecrübem olmadı.

F310 da bağlantıda kopma falan oluyor diyorlar doğru mu ? Kullandınız mı ona göre alayım çok fazla oynamayacağım ama uzun ömürlü olsun hissiyatıda birazcık iyi olursa yeter

Arada bir sürücüde problem oluyor, onu da aygıt yöneticisinden sürücü güncelleştir kısmından elle listeden xbox controller ile alakalı 3-5 seçenekten herhangi birisini seçince sorun çözülüyor.

F310 kablolu bir Gamepad neden kopma olsun? F710'da uzatma kablosu kullanmayınca olabiliyor ama uzatma kablosunu takınca sorun yok. O da kutudan çıkıyor zaten.

F310 kablolu bir Gamepad neden kopma olsun? F710'da uzatma kablosu kullanmayınca olabiliyor ama uzatma kablosunu takınca sorun yok. O da kutudan çıkıyor zaten.
Hocam düzeltmeyi yaptım F710 olarak

Arkadaşlar, görüşlerinizi dikkate alarak F710 alacağım galiba. Umarım memnun kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı