Gamepad önerisi

Altuğ karatekin

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar kablolu ama attığınızdan daha kalitelidir diye düşünüyorum. Çok fazla tercih ediliyor bu attığım 2 model.

Kablolu istiyorsanız arkadaşların da önerdiği F310'u öneriyorum. Birkaç yıldır kullanıyorum ve memnunum. Kablosuz istiyorsanız F710 öneririm. Titreşim özelliği de mevcut ancak ne kadar iyidir bilemem. Bence pişman olmazsınız.

Bunlar kablolu ama attığınızdan daha kalitelidir diye düşünüyorum. Çok fazla tercih ediliyor bu attığım 2 model.

DS4'te olduğu gibi L2 r2 de yay özelliği olması lazım o medellerde var mı? Çünkü ince ayarlamalar lazım oluyor da. Direkt %0'dan %100 yapmasını istemiyorum.

DS4'te olduğu gibi L2 r2 de yay özelliği olması lazım o medellerde var mı? Çünkü ince ayarlamalar lazım oluyor da. Direkt %0'dan %100 yapmasını istemiyorum.
Bahsettiğiniz şey tuşa ne kadar basarsanız o kadar tepki vermesi ise F310'da var. Araç sürdüğüm oyunlarda severek kullandığım bir özellik. Bir de direksiyon seti alabilsek😋

Evet F310 dediğiniz şekilde. Trust'ta ise sadece PS'te çalışıyor o özellik diye bilgi verilmiş ama emin değilim, kullananlara sormak lazım. F310 ara ara indirime giriyor 200 lira civarına düşüyor, takipte kalın derim.

Bahsettiğiniz şey tuşa ne kadar basarsanız o kadar tepki vermesi ise F310'da var. Araç sürdüğüm oyunlarda severek kullandığım bir özellik. Bir de direksiyon seti alabilsek😋

Aynen o özellik. Direksiyon seti uzun süre önce hayal oldu :/

Evet F310 dediğiniz şekilde. Trust'ta ise sadece PS'te çalışıyor o özellik diye bilgi verilmiş ama emin değilim, kullananlara sormak lazım. F310 ara ara indirime giriyor 200 lira civarına düşüyor, takipte kalın derim.

Şu anda F 310 saçma şekilde 400TL her yerde uygun seçeneğim var mı ona kıyasla?

Şu anda F 310 saçma şekilde 400TL her yerde uygun seçeneğim var mı ona kıyasla.

Şu modelde de arka tuşlar basınca duyarlı ama PC ile uyumlu çalışıyor mu diye bir araştırma yapın derim çünkü ürünün açıklamasında "Basınca duyarlı tetikler ve düğmeler (yalnızca PS3)"
diye bir yazı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı