Gamepad sağ analog çalışmıyor

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Bende ucuza aldığım Piranha'nın Gamepad'ini aldım Steam'e bağladım ama şöyle bir sıkıntım var Gamepad destekleyen bir oyun açtığımda Gamepad'in sağ analoğu ile yukarı aşağıya bakamıyorum. Yani mouse ile etrafa bakarız ya ama sağ analog ile sadece sağa sola bakabiliyoru. Etrafa tam bakamıyorum yani. Analog ışığını aktif ettim. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Bende ucuza aldığım Piranha'nın Gamepad'ini aldım Steam'e bağladım ama şöyle bir sıkıntım var Gamepad destekleyen bir oyun açtığımda Gamepad'in sağ analoğu ile yukarı aşağıya bakamıyorum. Yani mouse ile etrafa bakarız ya ama sağ analog ile sadece sağa sola bakabiliyoru. Etrafa tam bakamıyorum yani. Analog ışığını aktif ettim. Bu konuda bilgisi olan var mı?
Hocam çok bilinen bir şey ama öncelikle Analog ışığı açık olarak kullandığızdan emin olun, oyuna girdiğinizde gamepad ayarı yapın.

Analog ışığı açık. Oyunda Gamepad ayarlarınada baktım ayarlar normal ama sağ analog ile etrafa bakamıyorum sadece sağa sola dönüyor yukarı aşağıya bakamıyorum.

Hocam bende de aynı sorun var. Ben de Piranha'nın gamepadini aldım ve gamepad ayarı yaparken sağ analoğun yukarı aşağısı çalıştı ancak oyun oynarken çalışmıyor. Çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı