Çözüldü Gamepad xCloud oyunlarını tanımıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Grandfather

Decipat
Yer
Beylikdüzü/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Baterist
Arkadaşlar yeni bir oyun kolu aldım. Markası Rampage.

16751723885783789624145644671492.jpg

Bunu tabletime Type-C ile bağladım. Fakat xCloud oyunlarında çalışmadı. Bunun çözümü nedir?
Acaba Xbox'ın kolu değil diye mi olmadı?

Arkadaşlar yeni bir oyun kolu aldım. Markası Rampage.

Eki Görüntüle 1652006

Bunu tabletime Type-C ile bağladım. Fakat xCloud oyunlarında çalışmadı. Bunun çözümü nedir?
Acaba Xbox'ın kolu değil diye mi olmadı?

xCloud kullanabilmek için Xinput destekli bir Gamepad'a ihtiyacınız var. Gamepad'da Xinput yok yeni oyunları tanıması için X360CE kullanmalısınız.

Çözüm
Peki programla bu sorun çözülebilir mi?

Evet. Sadece tuşları kendiniz atmanız veya halihazırda bulunan gamepadiniz ile uyuşan hazır atamalardan birini seçmelisiniz. X360CE kullanım videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet. Sadece tuşları kendiniz atmanız veya halihazırda bulunan gamepadiniz ile uyuşan hazır atamalardan birini seçmelisiniz. X360CE kullanım videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkürler kankam. Senin sayende Forza Horizon 5 oynayacağım. Xcloud rehberime bakmayı unutma.
Xcloud Rehberi

Yeni konular

Geri
Yukarı