Gamepower 500W PSU’dan akım sesi çıkıyor

Ya savaşta askerler çelik yelek giyer, hayatlarını ona emanet ederler. Bilgisayarların da çelik yelekleri bir nevi PSU'lar dır. Sen çelik yelek yerine yünlü kazak giyip savaşa gidiyorsun. :D

Son düzenleme:
Adamın parası o kadar çıkmıştır, onu almıştır. İllaki herkes Thermaltake, FSP gibi markalar almak durumunda değil arkadaşlar. Sadece eleştiriyorsunuz, bazılarınız "yok C4, yok patlar," falan iyi misiniz ya bu adamın zaten 10K parası olsa gider FSP alır, gider Thermaltake alır. Kendinize gelin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni PSU alınamıyorsa bence sistemi kullanmasın diğer bileşenlerine yazık , en ufak bir elektrik kesinitisinde tüm sistem hasar görebilir. Yani kullanmasın derken yeni psu alınana kadar bilgisayarın minimum seviyede kullanılması riski düşürecektir demek istedim : )

Adamın parası o kadar çıkmıştır onu almıştır illaki herkes Thermaltake FSP gibi markalar almak durumunda değil arkadaşlar. Sadece eleştiriyorsunuz bazılarınız yok C4 yok patlar falan iyi misiniz ya bu adamın zaten 10K parası olsa gider FSP alır gider Thermaltake alır. Kendinize gelin.
Peki High Power ve GamePower aynı fiyat olduğunu öğrenirseniz fikriniz değişir mi?

1 Hafta önce Cooler Master 550W 80+ Sertifikalı PSU 350TL aldım. Hem daha ucuz hem daha kaliteli.

Ben zaten sistem sahibine alamaz demedim. Parası hazır cebindedir ve o bütceyi aşamıyordur ve parçalardan da düşmek istemiyordur almıştır.

Aktif bir C4 görüyorum 😂... Şaka bir yana cızırtı sesi ise fan kalibrasyonu kaymış olabilir çok sık görülen bir sorundur eğer fan üzerinde bir sorun yok ise kondansatör sesi olabilir bu ses çok yüksek çıkmadığı (kulağınızı dayadığınızda duyabileceğiniz kadarı normal) koku duman veya güç kesme olmadığı sürece normaldir PSU içindeki kondansatörler sesli çalışabilir.

Küçük bir öneri yapmak gerekirse bütçeniz elverişli ise yakın zamanda söz konusu PSU'yu değiştirmeniz sistem sağlığı için daha iyi ve uzun ömürlü olacaktır.

Geri
Yukarı