Gamepower Airbender nasıldır?

Bütçe artmaz ise:

Bütçe artarsa:

Arkadaş satın almayacak, hediye gelecek anladığım kadarıyla. Ama önerdiğiniz soğutucuları ileride takabilir.

Bana 3200G yanında verdiler stok soğutucu gibi performansı. Zorlayan oyunlarda 60-65C° olabiliyor. Bedava olduğu için kullanılır RGB var en azından. Montajı zordu annemle beraber takabildim.

Kaç derecede çalışır?

Dediğim gibi birkaç ay idare eder.
Bana 3200G yanında verdiler stok soğutucu gibi performansı. Zorlayan oyunlarda 60-65c° olabiliyor. Bedava olduğu için kullanılır RGB var en azından. Montajı zordu annemle beraber takabildim.

RGB pek önemli değil stok fanda olsa sorun olmaz 65 derecede iyi sayılabilir ve montaj sıkıntı değil hazır kasa gelecek.

@Coolpanda'nın dediği gibi 65-70 derecelere kadar çıkar. 80 dereceye çıkana kadar dert etmenize gerek yok.

Çoğunlukla GTA 5 oynayacağım için bana yeter diye düşünüyorum.
@Coolpanda'nın dediği gibi 65-70 derecelere kadar çıkar. 80 dereceye çıkana kadar dert etmenize gerek yok.

Ve bu arada size bir sorum olacak bu GamePower Dark Side 1x120mm ARGB Fan ARGB Led Bar Temperli Cam Gaming Mid ATX Kasa - incehesap.com kasada işlemci faniyla beraber 2X 120M soğutucu olacak sizce 4x120Mli bir kasa daha fazla soğutma sağlar mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı