Gamepower bane ani hareketlere tepki vermiyor

kaniel

Hectopat
Yer
Yurt Odası
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yakın zamanda Gamepower'ın bane model faresini aldım. 100 TL fiyatıyla ülkemize göre uygun sayılabilecek bir fare. Kendi masaüstü uygulamasından RGB, macro ve DPI gibi ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Fakat farenin bir sıkıntısı var ki o da flick gibi ani hareketlere tepki verememesi. Fareyi belli bir hızdan yüksek seviyede döndürünce çok az hareket ettikten sonra hareketi kesiyor. Valorant, CS:GO gibi oyunları çokça oynuyorum bu yüzden benim için büyük bir sorun haline gelmeye başladı bu durum. Bu fareyi başka kullanan var mı? Varsa onlar da aynı sorunu yaşıyor mu? Çözümü var mı bu sorunun? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ürün linki

İade edin zira sensörü berbat. O yüzden takılma yapıyor, biz size almayın diye boşuna demiyoruz.

İade edip Kusan veya Griffin alabilirsin. Bane çöpünü almaya mecbur değilsin.

Model direkt berbat, kronik sorun diyebilirim.

Yakın zamanda Gamepower'ın bane model faresini aldım. 100 TL fiyatıyla ülkemize göre uygun sayılabilecek bir fare. Kendi masaüstü uygulamasından RGB, macro ve DPI gibi ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Fakat farenin bir sıkıntısı var ki o da flick gibi ani hareketlere tepki verememesi. Fareyi belli bir hızdan yüksek seviyede döndürünce çok az hareket ettikten sonra hareketi kesiyor. Valorant, CS:GO gibi oyunları çokça oynuyorum bu yüzden benim için büyük bir sorun haline gelmeye başladı bu durum. Bu fareyi başka kullanan var mı? Varsa onlar da aynı sorunu yaşıyor mu? Çözümü var mı bu sorunun? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ürün linki

Ürünün iade süresi dolmadıysa iade edin. Aynı modeli bende kullandım mouse imleci kendi kendine hareket ediyordu fareyi çevirince tepkime vermiyor ve takılma oluyordu.

İade edebileceğimi sanmıyorum 3 haftaya yakın oldu alalı. Şimdilik idare ederim yaza doğru yeni PC almayı düşünüyorum o zaman daha düzgün araştırıp başka bir mouse alabilirim.

Geri
Yukarı