Gamepower Calypso Blue Switch klavye nasıl?

Bütçe
650

Asxte

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-9600KF Cpu @ 3.70GHz
AMD Radeon RX6600 8GB
ASUS Prime B365M-K
DDR4 16GB Ram
ST2000DM0008-UB102 2TB Harddisk
Toshiba-RC500 500GB SSD
Xigmatek X-Power 650W 80+
Acer Nitro RG321qu 31.5" 170Hz 1ms
Gamepower Calypso Blue Switch
Logitech G102
Rampage SN-R10
Salondan çaldığım koltuk
Meslek
Oto Elektronik
Arkadaşlar Gamepower Calypso su geçirmez Blue Switch klavye sizce nasıl? Fiyatına göre gayet güzel buldum, bir de sizin fikirlerinizi almak istedim.

Gamepower ürünlerini tercih etme bence hocam. Klavyelerin de kronik sorun olduğunu söylüyorlar ben kendim kullanmadım hiç ama. Kız arkadaşım kulaklık almıştı çekmediğim kalmamıştı.

Gamepower ürünleri arasında en alınabilirlerinden. Galax Stealth 03'deki ile aynı switch kullanılıyor. Yine de o fiyata K552 düşmüşken Calypso almak mantıksız olacaktır diye düşünüyorum

Gamepower ürünleri arasında en alınabilirlerinden. Galax Stealth 03'teki ile aynı Switch kullanılıyor. Yine de o fiyata K552 düşmüşken Calypso almak mantıksız olacaktır diye düşünüyorum.

Hocam arkadaş Blue Switch istiyor.

Kullanan çoğu kişide bir sorun görmemiş ve eklemeyi unutmuşum Blue Switch istiyordum bir göz gezdirdim fakat bütçeme uygun Blue Switch klavye bulamadım en ideali bu diye Gamepower aldım yine de teşekkürler.

Arkadaşlar Gamepower Calypso'su geçirmez Blue Switch klavye sizce nasıl? Fiyatına göre gayet güzel buldum, bir de sizin fikirlerinizi almak istedim.

Daha ucuza ondan daha iyi bir klavye olan bu klavyeyi öneririm hocam

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı