Gamepower Calypso space tuşu yumuşak

QeLSa

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Yakın zaman da Gamepower Calypso klavyesini aldım ama space tuşu çok yumuşak geldi diğer tuşların sert olması mekanik klavyelerde normal mi?
Teşekkürler.

Eğer iade edebiliyorsanız edin ve daha kaliteli bir klavye almaya bakın. Kalitesiz markanın kalitesiz ürünü olduğundan dolayı bu tür sorunlar normaldir.

Ayrıca benim denediğim mekanik klavyelerde space ile normal tuşlar aynı sertlikteydi.

Eğer iade edebiliyorsanız edin ve daha kaliteli bir klavye almaya bakın. Kalitesiz markanın kalitesiz ürünü olduğundan dolayı bu tür sorunlar normaldir.

Ayrıca benim denediğim mekanik klavyelerde space ile normal tuşlar aynı sertlikteydi.

Game Power kalitesiz bir marka değil 2 yıldır kulaklığını kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Böyle hataların olmasıda normal şans. SteelSeries'de birçok hatası var onabakılırsa.Space, rshift, backspace gibi tuşların altında yaylar olduğundan genelde daha yumuşak olurlar. Eğer altında hiçbir devre yokmuş gibi hissettirecek kadar yumuşaksa iade edebilirsiniz. Ama diğer tuşlarla fazla fark yoksa gerek yok, normal bir durum.
Space, RShift, Backspace gibi tuşların altında yaylar olduğundan genelde daha yumuşak olurlar. Eğer altında hiçbir devre yokmuş gibi hissettirecek kadar yumuşaksa iade edebilirsiniz. Ama diğer tuşlarla fazla fark yoksa gerek yok, normal bir durum.

Aynen dediğin gibi yaylı olduğu için diğer tuşlardan biraz daha yumuşak. Teşekkürler.

Geri
Yukarı