GamePower Dark Side vs Sharkoon RGB Flow

Ganyotçu

Centipat
Arkadaşlar 2 kasa arasında kaldım sizce hangisi? Ya da Max 350 TL'ye önerebileceğiniz kasalar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 kasa arasında kaldım sizce hangisi? Ya da Max 350 TL'ye önerebileceğiniz kasalar var mı?

Bence kesinlikle Sharkoon tercih etmelisin, GamePower'ı asla önermem. Aslında sadece kasada duran şu logosundan dolayı bile almam, ve zaten ürünleri kalitesiz. Sharkoon en azından daha iyi, fakat o da bir kasaya en azından biraz daha para yatıracaksanız tercih edeceğiniz marka olmamalı bence, ben Sharkoon RGB FLOW ile Dark VEGA ARGB arasında kaldığımda görünüşü daha iyi diye Dark'ı tercih etmiştim, zaten elimde mevcut Dark fanları ve RGB şeritleri de vardı, güzel oldu. Ben bir kasaya fazla para vermek istemedim, ama tek seçeneğim GamePower olsaydı ekran kartımı düşürür başka marka bir kasa alırdım, galiba benimki biraz kişisel ama bu ürünlerinin kaliteli olduğu fakat benim tercih etmediğim anlamına gelmez. Sharkoon'u alın bence, olmazsa Dark VEGA ARGB'ye de bakabilirsin :)

Sharkoon'un önünde fan yok o yüzden önüne kesinlikle fan takmanız lazım olacaktır.
Fanlı modellere bakmanızı tavsiye ederim.

Mesela bu olabilir, DarkFlash kaliteli bir marka (Çin markası ancak kalıbın üzerine marka basan Gamepower, Everest gibi markalardan değil)

Bu kasa çok daha iyi olacaktır.
.

Bence kesinlikle Sharkoon tercih etmelisin, Gamepower'ı asla önermem. Aslında sadece kasada duran şu logosundan dolayı bile almam, ve zaten ürünleri kalitesiz. Sharkoon en azından daha iyi, fakat o da bir kasaya en azından biraz daha para yatıracaksanız tercih edeceğiniz marka olmamalı bence, ben Sharkoon RGB Flow ile Dark Vega ARGB arasında kaldığımda görünüşü daha iyi diye Dark'ı tercih etmiştim, zaten elimde mevcut Dark fanları ve RGB şeritleri de vardı, güzel oldu. Ben bir kasaya fazla para vermek istemedim, ama tek seçeneğim Gamepower olsaydı ekran kartımı düşürür başka marka bir kasa alırdım, galiba benimki biraz kişisel ama bu ürünlerinin kaliteli olduğu fakat benim tercih etmediğim anlamına gelmez. Sharkoon'u alın bence, olmazsa Dark Vega ARGB'ye de bakabilirsin :)

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.

Hocam Guardian'ı alsanız daha iyi ama bu bu fiyat için çok iyi bir de bazı kişiler Spec Delta'yı da önermiyorlar.
Spec-Delta kullanıyorum gayet güzel.

Bu kasa çok daha iyi olacaktır.
.
Bu kasayı öneririm bende önü mesh ve görünüşü güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı