Satılık PSU-RGB Çoklayıcı ve NVMe SSD

Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Yok.
Gelecek yatırımlarım için ve işim dolayısıyla artık çok fazla şehir arası gidiş yapmak zorunda kalıyorum ve bilgisayarımdaki verilere, kasa olduğu için her zaman erişemediğimden dolayı laptopa geçiş yapacağım. Ürünleri hep standart kullanıcı olarak kullandım.

Fiyatlar sabittir. Olabildiğince minimum fiyattan satıyorum. Sorularınız için GET mesaj ile ulaştırabilirsiniz. Ürünlerin bilgileri ilan sayfasında mevcuttur.

Satılık ürünler: (Son 3 parça)
- Gamepower GM-600 Yarı Modüler 80+ Bronze Sertifikalı Güç Kaynağı
- 2'li, 3'lü ve 4'lü toplamda 3 adet RGB çoklayıcı
- Adata XPG Gammix S11 Pro 256 GB - Soğutuculu

Ürünlerimi Sahibinden GET üzerinden satın almak veya incelemek isteyenler, buraya tıklayarak hepsine ulaşabilir.

Satılmış ürünler:

- Cooler Master MasterKeys Pro S RGB - Mekanik TE/TKL Klavye | GET ile satıldı.

- Team T-Force Night Hawk RGB 16 GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 | GET ile satıldı.

- ASUS TUF B450M-PLUS GAMING Anakart | GET ile satıldı.

- Phanteks Mavi renkli PSU kabloları | GET ile satıldı.

- Rampage RM-66 RGB Oyuncu kulaklık tutucu | GET ile satıldı.

- Logitech C310 Web kamerası | GET ile satıldı.

- Ryzen 5 2600 | GET ile satıldı.

- Aorus RX 580 4 GB | GET ile satıldı.

- 3'lü Xigmate RGB Fan + Cooler Master TUF Edition RGB Fan | GET ile satıldı.

- SteelSeries QCK Prism Cloth XL RGB mouse pad + Sıfır + Faturalı | EFT ile satıldı.

- 3 adet Cooler Master MasterFan MF120L RGB Fan | EFT ile satıldı.

- SteelSeries Arctis 5 2019 Edition + Sıfır + Faturalı | EFT ile satıldı.

- MSI Optix MAG24C 23.6" 144Hz 1Ms Curved monitör | EFT ile satıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelecek yatırımlarım için ve işim dolayısıyla artık çok fazla şehir arası gidiş yapmak zorunda kalıyorum ve bilgisayarımdaki verilere, kasa olduğu için her zaman erişemediğimden dolayı laptopa geçiş yapacağım. Ürünleri hep standart kullanıcı olarak kullandım.

Aslında hepsi için farklı konu açmıştım fakat görüntü kirliliği olduğu için hepsini tek ilan altında toplamaya karar verdim.

Ekran kartı, işlemcim satıldı. Fiyat konusunda GET mesaj yoluyla konuşabiliriz. Tüm ürünlerin konu hakkında açıklamaları ilan sayfasında mevcuttur. Buraya tek tek yazıpta, ilgilenmeyen kişiler için kafa ağrıtmak istemedim.

- MSI Optix MAG24C 23.6" 144Hz 1Ms Curved Monitör
- Team T-Force Night Hawk RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16
- ASUS TUF B450M-PLUS Gaming Anakart
- SteelSeries QCK Prism Cloth XL RGB Mousepad + Sıfır + Faturalı
- Phanteks Mavi renkli PSU kabloları
- CoolerMaster MasterKeys Pro S RGB - Mekanik TE/TKL Klavye
- SteelSeries Arctis 5 2019 edition + Faturalı (Yakın zamanda ilana ekleyeceğim.)

Ürünlerimi Sahibinden GET üzerinden satın almak veya incelemek isteyenler, buraya tıklayarak hepsine ulaşabilir.

SSD satıyor musunuz?

Hayır, sadece orada olan ürünler satılmakta.

Hocam satıldı mı bilmiyorum ama eğer duruyorsa RAM, Anakart ve fan setine 1200 TL verebilirim. GET olması gerekmiyor eğer bir kaç tane referansınız varsa.

Hocam satıldı mı bilmiyorum ama eğer duruyorsa RAM, Anakart ve fan setine 1200 TL verebilirim. GET olması gerekmiyor eğer bir kaç tane referansınız varsa.
Referansım yok ama GET üzerinden 21 adet ürün sattım 2015'ten beri ve şuana kadar hiç sorun yaşamadım. Anakart + RAM GET'ten kesilen komisyonla dahil zaten 1300 geliri oluyor bana. Fanlarla beraber EFT/Fast ile 1450'ye bırakabilirim.

Not: Artık referansım bulunuyor.

Geri
Yukarı