GamePower Horizon kasa fanı çalışmıyor

sercan bambul

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim GamePower Horizon Mesh 650W bir kasam var ve PC'yi daha 2 dakika önce açtım fakat ön taraftaki en alttaki fan çalışmıyor. Hareket ediyor ama dönmüyor sanki sıkışmış gibi. Ne yapmam lazım?

Merhabalar, benim GamePower Horizon Mesh 650W bir kasam var ve PC'yi daha 2 dakika önce açtım fakat ön taraftaki en alttaki fan çalışmıyor. Hareket ediyor ama dönmüyor sanki sıkışmış gibi. Ne yapmam lazım?
Kapağını aç kasanın parmağınla bir yokla. Belki pervanesi oynamıştır yerinden.

Merhabalar, benim Gamepower Horizon mesh 650W bir kasam var ve PC'yi daha 2 dakika önce açtım fakat ön taraftaki en alttaki fan çalışmıyor. Hareket ediyor ama dönmüyor sanki sıkışmış gibi. Ne yapmam lazım?

Benim de arka fan çalışmıyordu kasanın dışından fanın olduğu metal kısmına hafif tıklattım sonra çalışmaya başladı ama kumanda üzerinden yanlışlıkla bütün fanları kapatınca tekrar açınca açılmadı 1-2 saat bekledim yine aynısını yaptım oldu. Sakın fan hız seviyesini 0'a çekmeyin sıkıntı oldu başıma çözmesi 2 saati buldu. Kasanın içini açıp elinle döndürmeyi dene eğer dönüyorsa dediğim yöntemi yap eğer sıkıntılı dönüyorsa servise gönder.

Aynı sorunu yaşıyorum çalışan fanlar gitti artık dönmüyor. Işıklarda problem yok ama sorunsuz ışık modları. çözebilirsem yazarım rezil bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı