Gamepower Horizon kasaya fan eklemesi

Machineguney

Hectopat
Merhaba,
Kasamın üst kısmına 2 adet fan eklemek istiyorum. Kasamda ilk aldığımdan gelen 4 adet fan halihazırda takılı haldeler ve kumanda ile kontrol edebiliyorum. Gamepower Horizon sitesinden baktığıma göre üst kısım 140mm ve 120mm fan destekliyor.

Benim sorum ise şu: Dark AURA 12cm Dual Ring Adreslenebilir RGB Fan alacak olursam sistemimde bulunan kontrolcüye takıp hepsini aynı anda kumandası ile kontrol edebilir miyim? Yoksa sadece kendi kontrolcüsünü mü destekler?

Ek olarak bir de bunu buldum siz hangisini önerirsiniz? Aerocool Duo14 14cm ARGB Adreslenebilir RGB LED Fanlı, Otomatik Hız Ayarlı, PWM, Kasa Fanı

Dark daha iyi. CFM değeri daha yüksek ve daha az ses çıkartıyor. Devirleri aynı. 14mm diye aerocool alma bence. Dark daha iyi özellikli. Dark ın sesini dandirik kulaklıkla duymazsın bile.

Dark daha iyi. CFM değeri daha yüksek ve daha az ses çıkartıyor. Devirleri aynı. 14mm diye aerocool alma bence. Dark daha iyi özellikli. Dark ın sesini dandirik kulaklıkla duymazsın bile.
Peki kontrolcü veya uyum konusunda bir problem yaşar mıyım? (Sadece DKCHCFK03 İle Uyumlu) (DKCF123ARGB) yazıyor sitede ama o kafamı karıştırıyor.

Geri
Yukarı