Gamepower Icarus vs Steelseries Rival 650

Bluezy

Hectopat
Gamepower Icarus vs Steelseries Rival 650 hangisi daha iyidir? Hani bende Steelseries Rival 650'nin daha iyi olduğunu biliyorum ama sizce fiyatını ikisi de hakediyor mu diye merak ediyorum.

Gamepower Icarus vs Steelseries Rival 650 hangisi daha iyidir? Hani bende Steelseries Rival 650'nin daha iyi olduğunu biliyorum ama sizce fiyatını ikisi de hakediyor mu diye merak ediyorum.
Gamepower'ın hiçbir ürününe 150 TL'den fazlasını vermem.

Icarus'u kullanıyorum memnunum ama aynı fiyatta daha iyileri varken alınmaz. Size tavsiyem şunlardan birini almanız.
Kablosuz.

Birbiri ile hiç alakası olmayan 2 mouse. Karşılaştırmak ayıp olur. Bence ikisi de fiyatını hak etmiyor.

Icarus'u kullanıyorum memnunum ama aynı fiyatta daha iyileri varken alınmaz. Size tavsiyem şunlardan birini almanız.
Kablosuz.
Razer çok hoşuma gitmiyor ve corsair kullanan arkadaşlarım önermiyor.

Birbiri ile hiç alakası olmayan 2 mouse. Karşılaştırmak ayıp olur. Bence ikisi de fiyatını hak etmiyor.

Dediğim gibi Corsair dan memnun olmayan birçok arkadaşım var.
Gamepower kullanan arkadaşların öneriyor da Corsair kullananlar mı önermiyor 😁
Yok. Gamepower hediye gelmişti ondan kullanıyordum :D
DeathAdder V2 piyasadaki en iyi sensörü kullanıyor. Ironclaw kullanan bir arkadaşınız mı önermiyor Corsair'i?
Onların mouse modelini bilmiyorum ama ucuz olan mouseler değil kullandıkları.

Dediğim gibi Corsair dan memnun olmayan birçok arkadaşım var.

Yok. Gamepower hediye gelmişti ondan kullanıyordum :D

Onların mouse modelini bilmiyorum ama ucuz olan mouseler değil kullandıkları.
Arkadaşlarınız hangi Corsair ürünü kullanıyor bilmiyorum ama Corsair müşteri memnuniyeti konusunda çok iyidir.

Geri
Yukarı