Gamepower Intense X60 alınır mı?

Bütçe
2800
Madem bu kadar ağlayacaksın, "malum forumdaki" arkadaşlarına sorabilirsin.
SHP 650'ye iyi diyen, Abra sırf ucuz diye Abra'ya mükemmel deyip Excalibur laptop öneren, GamePower önerip milletin aklını çelen arkadaşlara evet, sorabilir.

O monitör alınmaz. Uyduruk malzeme alacak kadar fakir değilsiniz.

Biraz bütçe üstü.
Alınmaz diyorsunuz ama kimse nedenini söylemiyor, sırf Gamepower marka diye alınmaz demeyin.
Rakipleri var ve ondan daha iyiler.

Bu konu 1990'da Asus bir monitör için açılsaydı burada sadece alınmaz yazıp nokta koyan technopat sosyal kullanıcıları markaya yabancılık duydukları için ona da işkembeden alınmaz yazıp geçerlerdi. Ürünün özelliklerine, kullanılan panele bile bakmadan yazıyorlar sadece. O alınmaz diyip önerdikleri monitörler de 3 bin hatta 5 bin tl fazla.
Ben de buradaki taşlamayı gördükten sonra bin tl daha fazla vererek aynı özelliklere sahip Asus Tuf VG27WQ modelini aldım. Monitörde titreşim sorunu var. Araştırdığımda da çoğu kişide bu sorunun olduğunu gördüm. Bazıları free sync'i kapatınca düzelmiş öyle kullanmaya devam etmiş ama bende düzelmedi. Şimdi iade edebilirsem X60'ı almayı düşünüyorum.
Kısacası bütçeniz ona yetiyorsa 2k 165hz 1ms curved monitör arıyorsanız her türlü alınır. Ben de alabilirsem kullanıcı yorumumu yazmak için de dönerim.

Geri
Yukarı