Gamepower James Donkey vs için söylenenler doğru mu?

Fun fact : Geçen bir klavye konusunda arkadaşın biri K70 ile Rampage Hydra R6/R7'yi karşılaştırıp Rampage'ye K70'in kuzeni diyordu 😂 Bir de K70'e fiyatını hak etmiyor diyor ama "R7 piyasada yok, 500 TL'ye falan gelse alırım" diyordu 😂 Bir an gözümün önü karardı, beynim durdu...

James Donkey 612 Blue Switch mükemmel bir şey. Gerçekten mekanik. Ben hayatımda bu kadar ağır ve kaliteli malzemesi olan bir klavye kullanmadım. O yüzden her konuşulana kulak asmayın.
Ahahahahhaha 😂 Adamın her kelimesinden ilk defa mekanik klavye kullandığı belli oluyor. Sen hiç HyperX, Steelseries, Cooler Master mekanik klavye kullandın mı? Bunların yanında o "Eşek"e ancak metal parçası denir.

Not : Klavyenin kalitesini ağırlığından ölçüyor 😂 Kaliteli malzeme dediği de alüminyum + ABS plastik. Asıl kalite unsuru olan Switch'ler, Keycapsler ve klavyenin PCB'si hakkında en ufak bir fikri yok.

"aBi jAmEs dOnKeY yUaV, bUlU sWiTcH yUaV"

@James Donkey Bak kardeş dediğim gibi.
Bak, ucuz fiyata başka marka olmadığı için alanı anlarım. Ya da böyle bir markadan ürün alırken bir yerden kısılmış olduğunu, diğerleriyle aynı olmadığını bilerek alıyorsa bunda da sıkıntı yok.
Bunu bilerek alıyorsa sorun yok. Ama alanların çoğu böyle :
James Donkey 612 Blue Switch mükemmel bir klavye ve gerçekten mekanik. Ben hayatımda bu kadar ağır ve kaliteli malzemeye sahip bir klavye kullanmadım tuş hissiyatı sesi falan mükemmel. O yüzden her konuşulana kulak asmayın.
@FantastikTürk 0 deneyim ile konuşması kolay. Bunları deneyimle ilk önce. JD eşek demekle olmuyor. İki karşılaştırılan ürünü hayatında görmeyip hangi marka daha iyiyse onu önermek güzelmiş. :D
Kendiniz hakkında konuşuyorsunuz galiba. Kafanızı 10 dakika yormaya tahammül edip şu yazıyı okuyun :

Böyle bir incelemeyi bahsettiğiniz gibi bir insan yazabilir mi? Yok olmadı, durun cümleyi değiştireyim. Böyle bir incelemeyi yazabilecek kaç kişi tanıyorsunuz?

Burada sadece kullandığım marka klavyelerden bahsettim. Çin işi olanları kendime tabii ki hiç almadim. Ama alan arkadaşlarımdan Motospeed CK108 ve Gamepower Warlock kullandım. James Donkey de aynı şeyin mavi renklisi işte.

Not : İmzamda bir de CM Masterkeys Lite L incelemesi de var ona da bakabilirsiniz.

Karşınızdaki konuştuğunuz konu hakkında ne kadar bilgili olduğunu bilmeden kanıtlayamayacağınız iftiralar atmayın.

Son düzenleme:
Tecrübe etmiş birisi olarak söylüyorum, alınmaz. F/P adı altında ürünlerinin malzeme kalitesini düşürüyorlar. Tek beğendiğim Gamepower ürünü saber RGB. Tek beğendiğim James Donkey ürünü ise 610S.

Benim de beğendiğim tek Gamepower ürünü fiyatına göre Magnus v2.ıcarus'da aldım ama sensörü bozuldu teknik servisi yenisini gönderse de önermem.

Sonuca baktığında hepsi çin malı aynı kapıya çıkıyor😅😅😅
Mantığa bak. O zaman Çin'de üretilen her ürün dandik mi? Şu anda etrafında duran elektronik aletlerin bir çoğu Çinde üretiliyor. Ama hepsi farklı kalite. Çinde üretim yapan Steelseries, HyperX, CM ile James Donkey, Rampage'yi aynı keyefeye mi koyuyorsun?

Not : Asus, Gigabyte ve MSI Çinde değil Tayvan'da üretim yapıyor.

Siz eşeğe binmeye devam edebilirsiniz. Biz ürünümüzün başına bir şey geldiğinde bizle ilgilenen firmaları tercih ediyoruz.
James Donkey 612 Blue Switch mükemmel bir klavye ve gerçekten mekanik. Ben hayatımda bu kadar ağır ve kaliteli malzemeye sahip bir klavye kullanmadım tuş hissiyatı sesi falan mükemmel. O yüzden her konuşulana kulak asmayın.

Şimdi herkes dürüst olsun, jd, Gamepower fiyat ucuzlasın diye malzemeden kısıyor, 50 liraya aldığım Everest SGM-X7 mousem 1.5 yıldır sorunsuz çalışıyor ama üstündeki yazı silindi, sağ ve sol tıklarında parmak izi kalıyor vs. yani ucuza bir ürün alıyorsanız kalitesiz malzeme ve oluşabilecek sorunları göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Mantığa bak. O zaman Çin'de üretilen her ürün dandik mi? Şu anda etrafında duran elektronik aletlerin birçoğu Çin'de üretiliyor. Ama hepsi farklı kalite. Çin'de üretim yapan SteelSeries, HyperX, CM ile James Donkey, Rampage'yi aynı keyefeye mi koyuyorsun?

Not: ASUS, Gigabyte ve MSI Çin'de değil Tayvan'da üretim yapıyor.

Zaten Amerika'da falan üretseler fiyatı yükselir.

Geri
Yukarı